Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem érzek szagokat és ízeket,...

Nem érzek szagokat és ízeket, valami gyógymód?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a korona tesztem.Már 5 napja semmi tünetem nincs de szagokat és ízeket nem érzek továbbra sem.Van hogy halványan érzek ízeket is meg szagokat is 1-2 percig de aztán elmúlik és ismét semmi.Van valakinek valami praktikája ami bevállt?

Előre is köszi!



2020. szept. 14. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos nem tudom covidnal mi a hekyzet de nekem nathakor, orrdugulasos betegsegnel egyetlen egy dolog segit

regen nozi neven futott. Ugy nez ki mint a labello, csak nem tekeros. Menta kristaly van benne es az orrodhoz kell, tenni, es beleszippantani. Teljesen termeszetes. Még ha alig ereztem is a szagat a konnyem is belecsordult, tehat mukodik. Nem betegen megszagolva brutal eros az illata.

Hatha segit. Jobbulast kivanok, remelem nagyobb bajod nem lesz. Megkerdezhetem hogy kaotad el?

2020. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ismerem ezt,de eszembe sem jutott eddig de majd kipróbálom, köszi!Sajnos nem tudom hogy kaptam el mert az egész család szinte egyszerre betegedett le és így nem igazán tudtuk eldönteni, hogy melyikünk kaphatta el és hol.Szerencsére senkinek nem lett komoly baja.
2020. szept. 14. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd irj hogy segitette e. Örülök hogy nem komolyak a tunetek, jobbulast kivanok, az egesz csaladodnak!
2020. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
53%
Ötletem nekem sincs, de állítólag a szag- és ízérzékelés probléma nem oldódik meg olyan hamar, még egy darabig így lesz. Nálam is ugyanez, valószínű covid, várom hogy elmúljon és kész. Jobbulást!
2020. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Segített a nozi?
2020. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan az, de hasonló erősen mentolos cucc segített.Az ízérzékelésben pedig azt vettem észre, hogy ha savanyút ettem,akkor utána éreztem ízeket halványan rövid ideig.Szóval nekiestem a citrompótlónak.Azóta Érzek mindent.
2020. szept. 18. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Micsoda praktikak! Jó tudni! Köszi!
2020. szept. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!