Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor esetben ti vennétek...

Ilyenkor esetben ti vennétek fel maszkot otthon?

Figyelt kérdés
Ha karanténba kerültök, mert kontaktok vagytok vagy ha pozitív a tesztetek? Valószínű karanténba kerülök, mert első kontakt leszek egy embernél akinek valószínű, hogy pozitív lesz a tesztje. Pocsék állapotban van. Én több családtagommal élek együtt. Nem tudok elkoltozni? Ha karanténba kerülök legyen rajtam maszk?
2020. szept. 15. 14:50
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Ha tudnám, hogy nagy eséllyel megfertőződhettem, akkor nem várnám meg, hogy karantéba kerüljek, rögtön hordanám otthon is maszkot.
2020. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Én vennék fel és próbálnám elkülöníteni magam ahogy csak lehet.

Most hétvégén elcsaltak több helyre is, igaz szabadtér volt, de nem kevés résztvevővel és mivel az idős nagyszülőkkel élek együtt, egy darabig eltakarom itthon a szám és az orrom, amikor csak lehet. Szerencsére van udvarunk, majdnem az egész napot kint töltöm.

Baromi kényelmetlen, de rájuk veszélyes lenne, így kibírom.

2020. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Igen, és figyelj oda a fertőtlenítésre is, WC, kilincsek, távirányító, minden amit közösen használtok, és legyen külön törülköződ, poharad, evőeszközöd ameddig nem derül ki, hogy negatív vagy.
2020. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha megoldható külön szobában legyél, ha mégis kimennél mondjuk wc-re akkor igen, vegyél fel maszkot. Meg amikor kaját adnak be neked, akkor is, szerintem amúgy ne mászkálj a lakásban, tényleg csak fürdőbe menj. Amíg nem tesztelnek téged is, figyelj nagyon oda.
2020. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes én is így gondoltam.
2020. szept. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!