Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koronavírus?

Ez lehet koronavírus?

Figyelt kérdés
Már kb. egy hete fáj a torkom, néha köhögök, hőemelkedésem van (olyan 37,3 - 37,6 között mozog), és elég gyengének is érzem magamat. A közérzetem sem valami nagyon jó, és már eléggé kezdek aggódni, hogy ez koronavírus.

2020. szept. 15. 16:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez lehet korona
Nem, ez valószínűleg nem az
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal enyhébbek a tüneteim, és simán lehet az, holnap jönnek tesztelni. Amugy szerintem lehet az, lehet nem. ezt igy vaktávba teszt nélkül senki se fogja megmondani. szagokat , izeket érzed?
2020. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azokat érzem
2020. szept. 15. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Hétvége fele éreztem hogy kapar a torkom.


Hétvégére belázasodtam, semmi szaglás semminek az izét nem éreztem..a torkom is fáj köhögök... Azóta mondjuk az izlelés 30%-ban kb a szaglás 20%-ban jött vissza.de nagyon max ennyi. A doki tegnap mondta semmi értelme tesztelni. Igy most táppénzen vagyok. Igazábol szabadon mászkálok boltba pl, és bárkit megfertőzhetek akár van maszk akár nincs..



Nem olyan könnyű ingyen teszteltetni magad..


Pedig énis kiváncsi lettem volna.

2020. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Szerintem ez a mostani rendszer valami borzalmas, alig várom már, hogy legyen benne változás. Személy szerint az bosszant a legjobban, hogy nem érzem magam egészségesnek, de az orvosom sem tesz semmit annak érdekében, hogy meggyógyuljak. Elhiszem, hogy kíváncsi lettél volna a teszted eredményére, én is az lennék az enyémre, de hát ugye nincs felesleges 60.000 forintom...
2020. szept. 15. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen az.
2020. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
3as vagyok. Igen ez benne a pláne,hogy konkrétan nem akarok ennyit fizetni érte, de az utcán ha tudják beteg vagyok ugy néznek mintha leprás lennék. Ez a legrosszabb. Valahogy elvárják hogy akkor csináltassam meg magamnak. De arra nem gondol senki,hogy lenne e rá pénze sok embernek. Mert oké,igen lenne....de nem fogom erre költeni mert annyi másra is költhetem amire szüksége van a családomnak. Megértelek téged is
2020. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony koronavírus gyanús de nem a Covid-19.
2020. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!