Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem lesz itt akkora...

Ugye nem lesz itt akkora fejetlenség mint márciusban Olaszországban?

Figyelt kérdés
Én eddig nem hittem a korona vírusban. Viszont egyre több közeli távoli ismerősömről derül ki, hogy fertőzött. 1-2 ember elég rosszul is van és fiatalok. A számok alapján én kezdek aggódni meg amiatt, hogy a közvetlen környezetemet is elérte. Eddig nem is volt beteg ismerős.. Nekem az is nagyon nagyon furcsa, hogy nagyon sokan lettek hirtelen betegek. És tényleg van olyan aki rosszul is van, és nem csak pozitív. Mit gondoltok? Mi ez az egész? Eddig miért nem volt senkinek semmi baja? Én már arra is gondoltam, hogy mi van ha augusztusban elengedtek valamit amit januárban Kínában tavasszal pedig olaszba.
2020. szept. 15. 19:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Frusztráló ez az egész helyzet. Nincs olyan perc, hogy ne a vírus körül forogjon minden. Álmomban nem gondoltam, hogy ez lesz 2020.
2020. szept. 15. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A tesztpozitívakat nem kell sem a fertőzöttekkel sem a betegekkel keverni, a tesztek kb. szart sem érnek akkora a falspozitív ráta. Olaszországban pedig egy percig nem a koronavírus okozta a katasztrófális helyzetet hanem a pánik. Mikor kitört a koronaláz mindenki beszart, akkor olaszból azonnal eü. dolgozók tömege lécelt le és ott maradt a sok idős ápolás nélkül őket egyenesen a kórházakba vitték ahol aztán tudjuk mekkora káosz és fejetlenség zajlott az emberhiánynak hála.
2020. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Minel inkabb leszarjak az ovatossagot az emberek, annal inkabb olyan lesz. Akinek van esze, az felfogja, hogy ha maszkot visel, tavolsagot tart, akkor kimehet az utcara. Ha valaki orul, hogy szelel a segge es kinyitottak a strandok, barok, az nem partyzni meg kulfolre repulni akar. Minel tovabb szegnek szabalyt az emberek, annal jobban vagnak el mindenkit a normalis elet visszateresetol.
2020. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Sokkal rosszabb lesz.
2020. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem simán lehet, hogy az lesz. Tavasszal azért nem robbant be, mert minden leállt.
2020. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Atyaég, mennyi agymosott! Azt vágjátok, hogy ez a szar az esetek 80%-ában enyhe lefolyású? A parázásotok hamarabb fog komoly tüneteket okozni nálatok! Az első leírta a frankót!
2020. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szerény véleményem szerint november-december körül rosszabb lesz...már most csak ma 3149 új eset és 35 halott, néhány napja volt 48 halott is egy nap alatt.
2020. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!