Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alig kapok levegőt a maszkban...

Alig kapok levegőt a maszkban mivel baj van a tüdőmmel, mit tehetek az ellen hogy viselem kelljen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 óra 50 percet kell utazzak tömegközlekedésen. Persze maszk fel, stb. Viszont kB 10 perc alatt elfog a szédülés, fejfájás és hányinger.. Más alternatívát viszont nincs.. Mit tudnék tenni hogy ne keljen ezt minden nap elviselni...

Mindenféle maszkot próbáltam mindegy hogy beömlő szelepes e vagy nem.. De minden nap ez vár rám és már unalmas hogy otthon csak az ablak alatt ülve fájdalomcsillapítót vacsorázok...



2020. szept. 15. 20:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
Húzd le az orrodig, illetve használj sebészi maszkot, jobban átszűri a levegőt mint egy anyagból készült.
2020. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
A lélegeztetőgépen lehet, hogy kicsit rosszabbul éreznéd magad, és nem napi 1 óra ötven percet, de 24 órát, és vajon meddig?
2020. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
És mi a baj a tüdőddel?
2020. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#1 mármint hogy az orrát nem takarta el..
2020. szept. 15. 20:15
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
Menj el pszichológushoz. És köszi a lepontozást. Asztmás vagyok és egy jó minőségű sebészeti maszkkal nincs bajom. Jó minőségű sebészeti maszkoknál kimutatták, hogy nincs számottevő hatása a levegővételre és a kilégzsére. Aki úgy érzi, hogy fullad tőle az pszichés eredetű.
2020. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#4 nehezebben kapok levegőt mivel az átlagnál kisebb a kapacitása, tovább nem részletezném
2020. szept. 15. 20:16
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Varrj 2 rétegű maszkot pelenkából,abszolút a legjobb komfort szempontjából.
2020. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
#6 olyan videót tudok én is csinálni hogy 2 percig rajtam van a maszk és semmi bajom...
2020. szept. 15. 20:18
 9/32 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos most ez van. Kötelező használni a tömegközlekedésen. Nem mozdulsz ki otthonról. Mást nem tehetsz.
2020. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
"2 Kívánom neked hogy kB fél évig minden nap 2 órát szenved az utazás után a k*rva maszk miatt.." Napi nyolc órában hordom a melóban, mert kötelező. Te meg gondolkodj, ha alapból baj van a tüdőddel veszélyeztetett kategória vagy, pont neked nem kéne a maszkon hisztizni. Próbálj más típusú maszkot nyafogás helyett mint amit most használsz.
2020. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!