Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan 1 hete folyamatos,...

Gergely555 kérdése:

Lassan 1 hete folyamatos, ingázó hőemelkedés. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szombat délután kissé lebetegedtem, túl sok jégkrémet ettem, egy kis torokfájással indult, aztán reggelre elég intenzív lett. Délután folyamán éreztem hogy kicsikét elkezdtem belázasodni,37,9 volt, abszolút nem vészes, bedobtam egy zuhanyt és vártam. 2-3 órára rá megmértem és egyre ment le szépen. Késő este már 36,7 volt. Mondom hála az égnek, erről lement a gond. A nagy francokat. Hétfőtől egészen ma péntekig játszódik ugyanaz a forgatókönyv. Reggel még marad a normális hőmérseklet, délutantól viszont ismét emelkedik, 37,8-nál nem megy tovább, de abszolút nem értem ezt. És esténként ismét lemegy normálisra. Ez miért lehet? Esetleg valakinek van valamilyen hasonló tapasztalata?

2020. szept. 18. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Csináltass egy covid tesztet most úgyis ez a divat.
2020. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bujkál benned valami betegség, de még nem tudott kitörni.

Szerintem ez az állandó hőemelkedés rosszabb, nekem is ez szokott lenni, akkor robbanjak le basszus, és gyógyuljak ki. :D így nem halad az ember semerre.

2020. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Coronavírus. Ismerőseim is csak úgy érezték bújkál bennük valami. De nem robbant be. Nekik volt pozitív tesztjük is.
2020. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!