Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik az agydaganat tumor tümetei?

Mik az agydaganat tumor tümetei?

Figyelt kérdés
Régóta fáj a fejem mintha valami belülről feszíteni akarná. Egy pontban. Nemsoká megyek vizsgálatokra csak gondoltam egy próbát megér. Az lenne a kerdésem, ha csak fejfajasom van, akkor lehet agytumor? :D elég fiatal vagyok, és inni se iszok olyan sokat de ez sose volt baj

2020. szept. 19. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, de azért ennél valószínűbb, és banálisabb okai is lehetnek. Ne aggódd túl.
2020. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a ménkűnek kell mindjárt a legrosszabbra gondolni? Puszta dehidratáltság a fejfájások leggyakoribb oka.
2020. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tehat agydaganat tunete lehet csak fejfajas?
2020. szept. 19. 18:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél máshogy jelentkezik. Valakinek csak fejfájás, valakinek hányingerrel együtt, valaki hallucinál mellé. Nekem mindig fáj amikor időjárás változás van. Most is. Nyugodj meg, valószínűleg nincsen agydaganatod. 1es voltam.
2020. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de 1 hónapja fáj kb
2020. szept. 19. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a kérdés, hogy a fejfájás lehet-e az agydaganat tünete, akkor igen, lehet. De tény az, hogy 1000 fejfájásból 999 nem agydaganattól van. Sőt, volt olyan kutatás, ahol kijött, hogy a fejfájósok között ritkább volt a daganat mint a nem fejfájósak között.
2020. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tehát ha csak fejfájásom van, akkor nem lehet agydaganat?
2020. szept. 19. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De, attól még lehet, csak ő azt írta, hogy nagyobb arányban van azok között, akiknek sose fájt a fejük.
2020. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de ha agydaganat lenne akkor nem lennenek mas tuneteim?
2020. szept. 19. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj már meg. Van akinek csak ez a tünete, van hogy korai, és csak ez van, van akinek mások is vannak, teljesen különböző. Olyan mint a megfázás, lehet hogy te csak lázas vagy, a mások köhög is, vagy fáj a torka. Érted ezt?


Nem gondolnám, hogy agydaganatod van, ezer más oka van, apróságok is. Vegyél be egy fájdalomcsillapítót, igyál megfelelő mennyiségű folyadékot, és kérj időpontot neurológiára. Tényleg nyugodj meg, ezzel még rosszabbá teszed a dolgokat ha így kattogsz rajta.

2020. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!