Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges direkt mély köhögés...

Lehetséges direkt mély köhögést szimulálni, vagy mindenképp betegség van mögötte?

Figyelt kérdés
A fiam mélyen, tüdőből köhög, szinte “kong”. Kapott rá már két féle antibiotikumot, gyengült, de amint felmerül az iskola újra felerősödik. Lehetséges, hogy csak szimulálja, vagy nem lehet szándékosan ilyen típusú köhögést csinálni?
2020. szept. 19. 22:22
 1/3 anonim válasza:
Én színleltem már ezt a fajta köhögést... Orvos látta?
2020. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szimulálni biztos nem. De ha valamiért nagyon stresszel, szorong ami a sulihoz köthető, pszichésen simán produkálhatja. Viszont azt nem direkt csinálja, ne büntesd érte!
2020. szept. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet simán szimulálni is, csak teljesen felesleges, ugyanis az az illetőnek is rossz lesz egy idő után. Ahogy leírod, én nálatok ezt nem szimulálásnak látom, inkább stressz.
2020. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!