Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholista vagyok és le...

Alkoholista vagyok és le szeretnék szokni, de sajnos magamtol már nem menne, muszáj orvosi segítség. Elvonokurára szeretnék menni. Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Van már időpontom addiktologiára. A kérdésem az volna, hogy ilyenkor mikor kezdhetem az elvonot magát? Adnak mondjuk beutalot az addiktologián, de mikor kerulhetek be? Már égetően nagyon surgos volna mert kezdek nagyon szarul lenni. Plusz reggelente nagyon nehezen bírom már elviselni az elvonási tuneteket.

2020. szept. 21. 06:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy, vagy férfi? Hány éves?
2020. szept. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg őket, kérj segítséget:

[link]

Őket is megkérdezheted hogyan továb:

[link]

2020. szept. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Ezt pedig neked kell akarni, ha nincs meg az akaratod és a motivációd arra, hogy soha többet pia akkor mehetsz akár hova nem fog sikerülni.

Láttam már olyan embert, aki kemény alkesz volt és le tudta tenni mindenféle segítség nélkül, mert igazán akarta, átértékelte az életét és hozott egy döntést.

Meg ismerek olyat is aki évek óta ki-be jár a pszichiátrián és mindig visszaesik, bevonul bent van pár hétig kitisztul hazajön és kezdődik minden előről.

2020. szept. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
3. Ezt hívják tök felesleges válasznak.
2020. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

#4 Miért lenne felesleges válasz,mindenhez akarat erő szükséges és csak ő tud magán segíteni senki más,aki le akar szokni bármiről az leszokik, ennyi.

Sokan azért fordulnak úgymond szakemberhez, hogy a környezetüknek mutassák, hogy na én most megjavulok aztán titokban még is iszogatnak.

Aki nem saját maga miat akar elsősorban megváltozni az nem is fog.

2020. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már békén szegényt nem ez volt a kérdés.
2020. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék szakemberhez fordulni, mert reggelente halálfélelmem van, hogy mikor fogok delirálni, mert a poharam alig birom megtartani ugy reszket a testem, szédulok, hányok, stb. És gyogyszer szukséges hogy le tudjak szokni. Változni szeretnék épp ezért megyek szakemberhez. Hidd el a lelkiismeret épp eléggé ostromol, hogy alkoholista vagyok, nem kell még bántani. Ha idult alkoholista vagy hiába dontod el, hogy holnaptol nem iszol, mentő fog elvinni. Max ha kezdő alkoholista vagy akkor mukodhet. Hibáztam, rászoktam, leszeretném tenni. Hidd el nem egy szuper érzés amikor reggel hánysz még a víztől is, az okádékodban fetrengesz, a remegéstől visszaszívod és azon imádkozol hogy tudj levegőt venni és ne halj meg. Tudom, hogy az én hibám, de nem kell bántani, ver engem eleget az isten a fuggosegem miatt ne aggodj.
2020. szept. 21. 14:09
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz odatelefonálni és rákérdezni? Hátha mondanak valamit vagy meggyorsítják a dolgot ha ennyire rossz a helyzet.
2020. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

" Ha idult alkoholista vagy hiába dontod el, hogy holnaptol nem iszol, mentő fog elvinni. Max ha kezdő alkoholista vagy akkor mukodhet."

Ezt nem írom alá, kedves 7-es. Több mint két évtizedig voltam masszív piás. Középiskolában kezdtem, az egyetemet is új jártam végig, aztán menedzseralkoholista voltam, (ez még az átkosban volt, amikor mindenhol kellett repipiát tartani), stb. Megittam az árvák könnyét is, és rosszul voltam, ha em ihattam. 28 éve, vagyis 33 éves koromban tettem le a poharat, pedig akkor még nem (vagy csak a fővárosban) működtek ilyen csoportok. És hogy még színesítsem a képet, a napi három doboz cigit is akkor hagytam abba. Megjártam a pokol össze bugyrát, és egy percig sem állítom, hogy könnyű, volt, vagy hogy bárki meg tudja csinálni. Szakemberek szerint ezerből egy. De nem lehetetlen.

2020. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem sokat számít de én szurkolok neked nagyon 😘
2020. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!