Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírusnál az alapbetegség...

Koronavírusnál az alapbetegségek pontosan mit takarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes dolgot vettem észre, többeknél alapbetegség:

- tüdőgyulladás

- vérmérgezés


Ez most hogy van? Az ember vérmérgezéssel és/vagy tüdőgyuszival fekszik a kórházban, ahol elkapja a koronavírust, és akkor a vírusba belehal, így volt alapbetegsége?


Vagy mit takar ez pontosan? Ha jól tudom a koronavírus OKOZHAT tüdőgyulladást és vérmérgezést IS. Világosítsatok fel, hogy lehet krónikusan együtt élni vérmérgezéssel, vagy tüdőgyulladással?



2020. szept. 24. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Isten hozott az agyukat gondolkodasra hasznalok kozott.


Jol latod. Nincs krnikus vermergezes stb.


Eliras vagy szandekos megtevesztes.


Alapbetegsegnek a kronikus betegsegek szamitanak olyan trivialisak mnt magasvernyomas, reflux vagy akár hogy egyszer regen volt egy daganatod megmutottek sugaraztak es azota is jarsz kontrollra. Na ezt is beirjak ha meghalnal a koronavirus miatti tudogyusziban, hogy rakos vagy. Ne agyalj rajta, mert kovethetetlen.

2020. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vérmérgezést a véráramba kerülő vírusok,baktériumok is okozhatnak.(asszem)

Viszont ugye a korona tüdőgyulladást okoz így én is meglepődtem mikor krónikus betegségként a tüdőgyulladást és a lélegeztetés okozta sérüléseket is bejegyzik...holott azokat már maga a betegség és a ,,gyógyítása" okozza.

2020. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem alapbetegségek és nem krónikus betegségek, csak sajnos az emberek többsége siralmas biológiából és nem tájékozódik megfelelő forrásokból.

Nekem van két alapbetegségem, asztma és Crohns, na ezek valóban krónikusak és ezek miatt veszélyeztetett is vagyok. De alapbetegség a diabétesz is, a magas vérnyomás is, illetve minden, amivel kénytelen az ember tartósan együtt élni.

2020. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"az emberek többsége siralmas biológiából és nem tájékozódik megfelelő forrásokból"


Akkor ezt elmondod a kormányzati weboldalnak is, ahol ezek "alapbetegségnek" vannak írva?

2020. szept. 24. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen elmondanám, de mindannyian tudjuk, hogy a drága operatív törzs mennyire tájékozott.
2020. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Asztma, magas vérnyomás, veleszületett szívelégtelenség.
2020. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tüdőrák, tüdőasztma, tüdővizenyő, magas vérnyomás - ezeket hallottam, hogy veszélyeztetettek az ilyen betegek, és még több is, de ezeket jegyeztem meg.
2020. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező felesleges elmondani a kormányzati weboldal üzemeltetőinek mert számdékosan tévesztik meg az ebereket. A tüdőgyulladás és vérmergezés nem krónikus betegségek hanem a vírus következményei. De ettől függetlenül ott bármilyen betegsége volt az elhalálozottnak felsorolják akkor is ha semmi köze nem volt a halálához. Pl. Aki 20 éve rákos volt. 20 éve meggyógyult. Mégis odaírják, hogy rákos pedig semmi köze a halálához még veszélyeztetett sem volt emiatt. Vagy mitralis prolapsus. Nem minősül betegségnek, mégis feltüntetnék. De egy refluxos sem hiszem, hogy rosszabb eselyekkel indulna a covid ellen....stb.
2020. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!