Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számítsak, sárgás barnás...

Mire számítsak, sárgás barnás foltok test szerte?

Figyelt kérdés

Helló.

Nos hónapok óta jelennek meg rajtam ilyen kisebb nagyobb általában sárga színű, barna, vagy ilyen lilás kékes foltok utóbbi néha véraláfutásnak néz ki. Leginkább a lábaimon és a karomon vannak. Hiába múlik el utána pár nap és előjön még egy máshol. Nem ütöm be magam, még véletlenül sem, arra emlékeznék. Ezek meg néha olyan helyen vannak, hogy kizárt, hogy véletlen bevertem volna ott. Sőt először kis apró folt majd közepes méretűvé válik. Holnap felhívjuk a háziorvost és elújságolom neki, mert szerintem valami van velem, ha nem látok javulást. Korábban soha nem volt ilyenem. Ha be is ütöm magam, akkor sima pirosas foltban jelenik meg, nem ilyenekben. Most is van egy a bal karomon ami sárgás, a bal lábamon is 2. Szerintetek mi fog kiderülni? Orvos hogyan diagnosztizálja majd? Nekem elég ha megmutatom neki a foltokat és ő tudni fogja, hogyan tovább? Semmi egyéb betegségem nincs és mindeddig egészséges voltam. Semmi más tünet a fáradságon kívül 23L



2020. szept. 25. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Vervizsgalat biztos, hogy kell.
2020. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!