Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek e koronavírusos úgy,...

Lehetek e koronavírusos úgy, hogy csak a mellkasom fáj,de más tünetem nincs?

Figyelt kérdés
Napok óta tompa fájdalmat érzek a mellkasomban, ami valószínűleg a tüdőm miatt lehet,de egyelőre más koronára utaló tünetem nincsen

2020. szept. 26. 20:43
 1/3 anonim válasza:
100%
Menj el háziorvoshoz előtte hívd fel és mondd el a panaszodat. Kérsz időpontot. Meghallgat fonendoszkoppal és te megnyugszol. Addig napi kétszer mérjél testhőmérsékletet reggel és este. Ha rosszabbodik az állapotod (láz stb covidos tünetek)hétfő előtt ügyelet felkeresése ajánlatos.
2020. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyes voltam látatlanba mellkas meghallgatás nélkül nem tudhatom hogy van e esélyed covidosnak lenni erre még az orvos se fog tudni válaszolni csak labor vérvétel után. Ha nehézlégzésed is lesz szintén ügyelet. De csak maradj nyugodt. A stressz nem segít.....se neked se a körülötted élőknek.
2020. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt leginkább egy röntgen után lehetne megmondani mi van a tüfőddel. Nyilván nem zárható ki a covid ezért hívd fel a haziorvost majd ő intezkedik. Ha úgy itéli nem covid skkor kapsz beutalót a tüdőgondozóba röntgenre.
2020. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!