Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit mutat a PCR teszt, ha...

Mit mutat a PCR teszt, ha valaki eszik, iszik, vagy fogat mos előtte?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak negatív lesz, vagy értékelhetetlen eredményt ad?
2020. szept. 27. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Értékelhetetlen lesz.
2020. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Már miért lenne értékelhetetlne?
2020. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Negatív lesz, mert lemostad a felgyűlt váladékot.
2020. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk mert pont az a lényege a vizsgálatnak, hogy kellő számú sejt szükséges a mintában ahhoz, hogy kimutatható legyen a vírus jelenléte? Simán előfordulhat, hogy meg kell ismételni a tesztet emiatt, nem véletlenül írják le mindenhol ezeket a szabályokat.
2020. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondjuk az egész vicces.

Engem felhívtak 11 körül, hogy akkor ma 13 után ér ide a mentő mintavételre, mostantól nem ehetek, és nem ihatok.

Sugárban f.stam, a háziorvosom a lelkemre kötötte, hogy 5-6 liter víz menjen be, sózva az ételek stb.

Idejöttek 20 után, azaz 9 órán át voltam étlen de leginkáb szomjan. Miközben a háziorvosom attól rettegett, hogy kiszáradok. Ezt már meg sem mertem mondani, hogy még 9 órát szárítottak a mentők.


Mondjuk a mentősök kedvesek voltak, szavam nincs a mintavevős csapatra.


Eredmény viszont 1 kerek héttel később született meg.......

2020. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem lesz értékelhetetlen. Ismerősöm evett keveset előtte, s értékelhető lett a teszt.
2020. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem Orrgaratból veszik a mintát? :(
2020. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem 1 nappal előtte hívtak, hogy másnap délelőtt jönnek, szóval fel tudtam készülni étkezésileg, ivásilag, hogy ne legyen értékelhetetlen. Remélem nem 1 hét múlva lesz eredmény..
2020. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vesznek orrból is, szóval szerintem ha eszel is, az orrodba nem megy fel a kaja.
2020. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Páromat fel se hívták, hogy jönnek tesztelni. Engem pedig hívtak, hogy jönnek tesztelni. Kettőnk tesztje között 3 nap van. Eredmény 1 hete nincs ...
2020. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!