Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavirusos lettem?

Koronavirusos lettem?

Figyelt kérdés
Mostanában, kb 1 hete elkezdett minden nap, minden este fájni a fejem. Utána néztem, hogy ez is egy tünete lehet a virusnak :/ Most akkor én is vírusos lettem? Valaki, aki ért hozzá, esetleg ápolónő vagy orvos, vagy valami ismerőse van, aki ért hozzá az segítsen mert eléggé bevagyok parázva :/ fejfájás mellett mellkasi, szívtájékon lévő fájdalmaim is vannak, szúr, nyom.

2020. szept. 28. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

A covidos fejfájás inkább állandó, erős, alig megszüntethető. Nem naponta esténként jelentkező.

Ez szerintem inkább időjárásváltozás vagy pánik miatt van. Inkább pánik a mellkasi panaszok miatt. Arra viszont nagyon is jellemző az egy napszakban való jelentkezés.

Más tüneted nincs?

2020. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincsen szerencsére, legalábbis amiket olvastam.. Torokfájás, nehéz légzésem nincsen. Talán inkább a pánikbetegséggel keverem a koronát. :D Nemrég volt egy majdnem elájulásom.
2020. szept. 28. 00:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok koronás, ha kajak az lennék akkor nem szünne meg a fejfájás
2020. szept. 28. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Ahogy írták fenntebb.


Mellesleg mi lenne ha az lennél? Nem lenne rosszabb a túlélési esélyed mint egy erősebb szellentésnél.

2020. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Wow :D azért ezt én nem így gondolom, szerintem nem véletlen, hogy milliók haltak már bele, de azért okés :D
2020. szept. 28. 00:41
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Mostmár szinte minden csatornából ugyan az az infó érkezik, hogy van virus. A többi részlet zavaros.. jobb védekezni...amivel ahogy lehet.
2020. szept. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Vírus nem létezik. ÉRdekes, hgoy még egyet sem tudtak elkülöníteni. ;)


Fejfájásod oka az időjárás változása. Régen volt béresnek anti front cseppje, vagy minek hívták, attól elmúlik. (de sima C vitamin is eltünteti, ha eleget iszol belőle)

2020. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha az is lennel es csak ennyi a tuneted, akkor még le se fognak tesztelni. Tehat nyugi. Nekem tavasszal volt egy hetig mellkasi nyomas, fejfajasok, hasmenes. El se jutottam orvosig. A baratom tiszta beteg lett kicsit kesobb. Ot leteszteltek es negativ volt (pedig minden covidos tunetet (magas laz, szaraz kohoges ...) mutatott es allitasa szerint ennyire rosszul meg sose volt egesz eleteben. Es ennek ellenere ugy tunik csak egy influenzat gyujthetett be.
2020. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!