Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta köhögök és uldudul...

Napok óta köhögök és uldudul a fülem, meg néha ég a szemem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
csak KOMOLY DIAGNÓZISOKAT FOGADOK EL!!!!!

2020. szept. 28. 05:10
 1/5 anonim ***** válasza:

"uldudul" :D


Ennyi alapján ez sok minden lehet, allergiától kezdve megfázáson át a covidig. A szemégés miatt inkább allergiára tippelek, bár nem tudom, hogy a füldugulás annak tünete-e. Komoly diagnózist a háziorvosodtól előbb kapsz, mint itt bárkitől.

2020. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Náthás nem vagy, vagy nem dugult az orrod? Ha nem jön ki a nátha, akkor attól is lehet füldugulás. Ilyenkor jót tesz ha orrcseppet használsz. Vírusos megbetegedés okozhat köhögést, szemégést is, de hogy milyen vírus, azt így nem lehet megmondani. Nem írod milyen a köhögésed, hurutos, vagy száraz?
2020. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült alaposan elgépelnem a füldugulást:). A köhögésem hurutos, mellé olyan égő érzés torokban. Ez mellé 'taknyos' is vagyok. Az az érdekes hogy szabad levegőn nagy rész elmúlik mindegyik.
2020. szept. 28. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak az őszi nátha vírus, Covid úgy tudom száraz köhögéssel jár, persze nehéz megkülönböztetni, mert a tünetek eléggé hasonlóak. Használj orrcseppet, hogy ne menjen a füledre a nátha és nem ártana pár napig otthon maradnod. Ha nem javul, vagy belázasodsz, akkor hívd fel a háziorvosod.
2020. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm válaszod, megfogadom a tanácsaidat! :)
2020. szept. 28. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!