Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha elkaptam egyszer a Covidot,...

Ha elkaptam egyszer a Covidot, mennyi ideig vagyok vedett?

Figyelt kérdés
Termeszetesen tovabbra is hordom a maszkot, fertotlenitek. Nyugodtabb is vagyok jelenleg, de tudom hogy megint elkaphatom. Ti ennek mekkora eselyet látjátok mondjuk a következő fel evben? Influenzat se szoktuk evente tobbszor elkapni (jobb esetben) nathavitusokat viszont siman.

2020. szept. 28. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Legutóbb azt olvastam, hogy két-három hónap a védettség maximum.
2020. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A plazmás kezelést csináló délpesti kórház dokija szerint a fertőzöttek harmadának vérében van csak ellenanyag, amit fel tudnak használni a vérplazma kezelésekhez. Szóval ha túl is vagy rajta, lehet, hogy egyáltalán nincs ellenanyag a szervezetedben. Teljes sötétség van még mindig covid ügyben.
2020. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Elmész vérplazmát adni.

Kiderül, van-e ellenanyagod.

Ha van, segítesz vele a betegeket gyógyítani.

2020. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Az is lehet kiírtja az emberiséget. Ha megint elkapod rosszabb lesz. És ha megint akkor lehet nem éled túl.
2020. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es: mibol veszed h rosszabb lesz? Most is enyhe tunetekkel voltam otthon. Lazam se volt.
2020. szept. 28. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudni mi lesz ha elkapod újra sajnos. Mindenki másr mond. Volt aki nagyon beteg lett másodra volt akinek meg akkor már alig voltak tünetei. De lehet mindkettő csak városi legenda. Pár hónapig jó eséllyel védett vagy. Ha elmész ellenanyagot adni talán bővebb infóhoz juthatsz.
2020. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Semeddig. Ismerősöm pozitív lett ki is jöttek a tünetek. Utána negatív lett,majd most újra pozitív,visszafertőződött egy rokontól akivel ugyanabban a háztartásban élnek. Ezt mind 3-4 hét alatt.
2020. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Erről azt olvastam hogy nem visszafertőződött hanem van hogy valami miatt már nem ürít vírusokat csak olyan kis mennyiségben hogy negatív a teszt. Aztán megint nagyobb mennyiségben kezd üríteni így mefint pozitív lesz a teszt. Ezért nem elég 1 teszt.
2020. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
5 tesztet csináltak.
2020. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!