Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémiát,limfómát kimutatja...

Leukémiát,limfómát kimutatja a vérvétel/vizeletminta?

Figyelt kérdés
Most voltam reggel vérvételen , és azt mondta az orvos hogy tökéletes a vérképem,vesém mindenem, egyedül a vizeletembe találtak valami szennyeződést, de az nem érdekel. Szóval akkor nem lehetek limfómás,meg leukemkas, de meg is megvan duzzadva a nyirokcsomóm a nyakamnál.. miért?
2020. szept. 30. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Limfómás lehetsz. Leukémiás nem, azt a vérkép kizárta. De vszeg egyik se vagy. Kövesd az orvosod tanácsait és ha kérdésed van, akkor fordulj hozzá.
2020. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől meglehet nagyobbodva. Akár valami gyulladás, megfázás, bármi. Egy apró fertőzés, afta, pattanás,fogíny gyulladás stb.
2020. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is meg volt nagyobbodva meg 2 eve kb a nyakamnal(inkabb kulcscsont) es mivel az egyik szulomnek meg tinedzserkoraban volt Hodgin-kórja(asszem az is valami limfoma(ha nem vagy mast jelent sorry csak feluletesen tudom), namindegy1 es mi is mentunk vervetel doktor korhaz stb. Mivel ugye a hajlam megvan. Ja meg ilyen nyaki ultrahang hasi stb.XD


Azt mondtak minden rendben van. Kerdezgettek hogy nem karmolt e meg macska az utobbi par hetben, vagy volt e valami gyulladasos betegsegem. De nem igazan.

Meg azt mondtak, hogy mivel mozdithato volt a nyirokcsomo(nem volt leragadva) igy ez jot jelent.


Nekem 2 het utan mar sokkal kisebb lett.

Azota se tudjuk mitol volt igazabol.


Most ha hozzaerek ahol volt ,csak nagyon minimalisan erzem, mert nagyon pici.


De mikor meg volt nagyobbodva kepeken is latszott mennyire nagy😬

2020. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!