Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vasárnaptól szédülök. Ezt...

Vasárnaptól szédülök. Ezt hogyan lehet kezelni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szombaton buliba mentünk és ittunk, de mire hajnalban mentem haza már kiment az alkohol hatása. Másnap délután kezdtem el szédülni. Azóta kissebb kihagyásokkal szédülök, egyre jobban. Nem vagyok rosszul, vagy ilyesmi, de a szédülés nagyon zavar.

Nem tudom, hogy számít e valamit, hogy vasárnap óta eléggé köhögök is, illetve, hogy hétfőn az egyik haverom adott egy slukk füvet, ami nagyon beütött, attól is nagyon szédültem, de a hatás elmúlása után kb. 10 óráig nem volt semmi bajom.


Ma voltam orvosnál, annyit mondott, hogy szedjük valamit a köhögésre, igyak sok folyadékot, illetve, minden nap egy kalcium pezsgötablettát. Jövő héten pedig megyek vérvételre, és kell vinni vizeletmintát.



2019. okt. 24. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A "slukk füvekkel" érdemes vigyázni, mert nem mindig az aminek gondolod. Nagyon gyakran eladják marihuánaként a patkányméreggel/benzinnel vagy kitudja mivel átitatott szárított füvet (azt amelyik a földön mindenhol ott van).
2019. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy normális marihuána volt a színe, szaga és kinézete szerint, ismertem azt, aki adta, biztos nem ilyen szintetikus cucc volt.
2019. okt. 24. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy csak elkaptál valamit. Viszont azt jobb ha tudod, a drogot ki lehet mutatni vizeletből akár 3 hónap elteltével is.
2019. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!