Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek lázas pár percig?

Hogyan legyek lázas pár percig?

Figyelt kérdés

Iskolában a mai naptól reggelente mérik az emberek lázát és ha 38fok felett van akkor hazaküldik.

Ez egy egyenes út a szabadsághoz,csak meg kell oldanom,hogy a mérés ideéig 38fok felett legyek.

Én 1liter forró teára gondoltam iskola előtt.Bevállhat?

Ötletek?



2020. okt. 1. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Milyen mérővel mérnek? Mert ha hőkamera akkor az úgy van beallítva hogy senki ne legyen lázas. Nekem a rendelőben 35 mért. Fél órával előtte otthon még 36.8volt. 37körüli az alaphőm az életben nem voltam 35 fokos.
2020. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindegy mit csinálsz, mert ilyen hőmérővel mérnek:

[link]

2020. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha infralampával szétsütnéd a fejed ott ahol mérnek akkor az talán érne valamit. De ez kivitelezjetetlen a kapuban. Mire beérsz a suliban meg már nem lesz melegebb a fejed. Viszont tényleg sanszos, hogy ezekkel a hőmérőkkel senki nem lesz lázas az sem aki nagyon beteg. :( De 15 perc múlva újra mérnek szóval hiába sikerülne egyszer. Után már elkülönítenek így nem tudsz machinálni és a második mérésen elbuksz. :( Pár tized fokot lehet növelni tesmozgással meg fűszeres meleg italal de 37.8ra egeszséges gyerek nem tudja feltornázni a hőmérsékletét csak úgy. Ez van :(
2020. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2020. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogyha nem kell sokat utaznod a suliba, indulás előtt hajszáritozd a homlokod, és tegyél rá sapkát
2020. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!