Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek okosabb?

Hogyan legyek okosabb?

Figyelt kérdés

Már biztos feltették ezt a kérdést de ez egy olyan kérdés szerintem, ami személyre szabottabb. Igazából 14 éves korom óta érzem, hogy néha nem azon a szinten vagyok amin kéne, hogy legyek magamhoz képest. Az általános iskola utolsó 2-3évét tanulás nélkül 4,0-4,4-es átlagokkal zártam ami szerintem 0 tanulással elég korrekt és egy nagyon erős általánosba jártam a többség, aki innen tovább ment országos top10 gimikbe jutott be. Viszont én, ha valami komolyabb tesztet vagy érettségit,vizsgát tz-t írtam mindig elrontottam és nem azért, mert izgulok, hanem csak szimplán 1-1 gondolatmenet hiányzik ahhoz, hogy rávigyen a tökéletes megoldásra. A matek volt a kedvencem mégis botrányos jegyeim voltak órán pedig a táblánál oldottam meg és jöttem rá csomó mindenre de valamiért dolgozatban ez sose ment miért lehet ez??


Most egy olyan oktatásban veszek részt amihez rengeteget kell tanulni -inkább magolni... és hiába tanulok napi szinten sokat egyszerűen nem vagyok megelégedve az eredménnyel és úgy vagyok vele, hogy nem lehet napi 4-5 óráknál többet tanulni mert, akkor a való életre nem jut semmi idő... Mivel tudnám fejleszteni magam mentálisan? A fizikai adottságaim tökéletesek és minden sportban jó vagyok de ez nem elég egy jó munkához. Aki esetleg tud bevált módszereket kérem segítsen! Előre is köszönöm!


20F



2015. nov. 30. 21:42
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Vizsgák előtt egyél cukrot, csokit, koffeintartalmú italt, ezek segítik a koncentrációt. Ha ez se segít én kérnék a háziorvosomtól egy vérvizsgálatot.
2015. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem pont ilyen választ vártam :D De kipróbálom a legközelebbi dolgozat előtt!

2015. dec. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!