Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó volna tudni mit gondoltok...

Jó volna tudni mit gondoltok a Youtube csatornámról? Bármilyen épitő jellegű választ el fogadok.

Figyelt kérdés
Ezt a csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCgkD9Rj3JXGt2NHBKqguO6Q egy másfél éve kb. inditottam és szeretném ha segitenétek mit változtathatnék rajta vagy mi legyen más stb van egy másik csatornám is de az még nem áll készen a válaszaitokra. Köszönöm előre a válaszotokat.

#Hogyan legyek profi youtube videós? #Dogs training hun #tetszik a csatornám?
2018. szept. 19. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy normális, értelmes csatorna. Nem tudom kihez való hasonlítást vársz, a maga nemében egy elfogadható tartalmú és összeállítású (lehetőségekhez képest van rögzített állású felvétel, vágás, zene, igényesség arra hogy össze legyen állítva a kész tartalom, nem csak feldobva ahogy épp fel lett véve). A távol lévő mikrofon mellé a hangos aláfestő zene párosítás kellemetlen, mert vagy túl halk, vagy épp túl hangos hirtelen egy-egy videó.

Ha az a kérdés hogy miért nincs nézettség, akkor az leginkább a nagyon ritka új feltöltés és a reklámozás hiánya lehet, illetve az, hogy egy bizonyos érdeklődési körnek felel csak meg, nem fogja bárki megnézni.

2018. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod tudom hogy vannak ilyenek mint a hang stb akkor épp más kamerám volt stb. Tudom ritkán van videó meg stb időm nincs vagy a szövegem nincs le írva stb. Tudom nagyon sok a stb . Még egyszer köszönöm a választ ezt igyekszem meg fogadni😁
2018. szept. 19. 18:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezért ezt a műfajt választottam mert szeretem 13 kutyánk van és ezzel foglalkozunk nagyon régóta, kutya tanítás, kutya nevelés
2018. szept. 19. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább legyen ritkábban videó, de az legyen értelmes/jó. Szerintem egy ilyen témájú csatornánál nem is kell hetente videó, két hetente, havonta is elegendő.

Összességében megdícsérnélek, mert jó témához nyúltál és látszik, hogy tettél bele munkát. Technikailag sokat lehet fejlődni ha csinálod. A zene tényleg túl hangos, arra legközelebb figyelj jobban. Illetve a sétáltatós videónál nem mindig értettem a szöveget. Mondd fel többször, artikulálj, mondd el többféle hangsúllyal és válaszd ki a legjobbat.

Nagyon nehéz youtubeon befutni. Rendszeres feltöltés és jó tartalom mellett is...

2018. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!