Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ennyire hitetlenek az...

Miért ennyire hitetlenek az emberek?

Figyelt kérdés
Több helyről is hallom, hogy ez az egész koronavírus járvány, csak félelemkeltés. Személy szerint én még nem találkoztam, vagy nem volt kontaktusom fertőzöttel. legalább is nem tudok róla. Az is lehet, hogy már át is estem rajta, csak nem tudtam. Szerintem létező, valós a pandémia, de van benne túlzás is. Ebből a helyzetből nagyon sokan hasznot húznak, és érdekük fenntartani a pánikot, félelmet. Én is félek, de megpróbálom betartani azokat az előírásokat, amiket előírnak. Reménykedem, hogy minél előbb vége lesz, és vissza áll a régi rend. Vigyázzunk egymásra.

2020. okt. 3. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pl. azért, mert az intézkedések logikátlanok. Emellett nagyon sok a forrás, egymásnak ellentmondó információk, vélemények, ami növeli a káoszt.

Pedig ez természetes, egy új vírus kiismeréséhez idő kell, de az ember osztonosen magyarázatot keres, nem tud ilyenkor várni.

Én amúgy átestem rajta, semmi extra, de az én tapasztalatom nyilván nem vigasztalja azt, akinek mondjuk ebbe halt meg a rokona.

2020. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A vírus létezik, és valóban nem borítékolható ki ha bele, vagy ki nem, de a félelemkeltést én is túlzottnak tartom. Az elővigyázatosságot nem. Nekem több Covid pozitív ismerősöm is van, bár nem volt nekik kellemes élmény, de egyik sem szorult kórházi ápolásra.
2020. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!