Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért gombásodott el a jobb...

Miért gombásodott el a jobb lábamon a hüvelykujjon a körmöm?

Figyelt kérdés
Jobb lábamon,a hüvelykujjon elgombásodott a köröm,már kezd leváni,még kis helyen tapad, nem merem letépni.A többi lábujjamon szép egészséges a köröm.Lehetséges hogy azért mert az acélbetétes munkavédelmi cipő nyomja azt az újjam? bőrkeményedés is képződött rajta azzal is kínlódok.meg mintha az egész hüvelyk ujjam el lenne deformálódva.

2020. okt. 5. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
A zárt, nem szellőző cipő és az 5%-nál több műszálat tartalmazó zokni okozza inkább. Ajánlatos a rendszeres formalinos lábfürdő alkalmazása.
2020. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1- de miért csak az egyik lábujjamon? sajnos a munkám miatt 9-12 órát zárt acélbetétes munkavédelmi cipőt kell viselni.
2020. okt. 5. 22:12
 3/10 anonim válasza:
91%

Lábon hüvelykujj?


Sirok

2020. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 akkor nagyujj,sajnos, a probléma attól még fennt áll!
2020. okt. 8. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
azóta rendbejött? nekem is fura körmöm....
2020. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 na szóval!! napok óta már csak lifegett ,egy kis ponton volt már csak hozzánőve a körömágyhoz,nem fájt,de nem mertem letépni,nehogy elájuljak.ma végre zuhanyzáskor leesett,nem fáj nem érzékeny,most kenegetem körömgomba elleni szerrel.ha érdekel hogy alakul, néha írj rám,akár le is fotózom.
2020. okt. 28. 21:52
 7/10 szamo77db ***** válasza:
93%
Nekem a bal nagylábujjamon jelent meg a gomba, kb 15-16 éve. Kezelik mindenhogy, 3x vették le már a körmöm, kaptam tablettát, amitől 8 hónapi szedés után leesett, de pár hónap után ugyanolyan lett. Kaptam külsőleges gyógyszereket is rá, de semmi nem használ. Egyszer a bőrszakrendelés várójában egy idős nénivel beszélgetni kezdtünk, kérdezte, mi bajom. Mondtam neki, erre azt mondta: "hát, kedveském, én még nem láttam olyat, hogy a körömgombát meg tudták volna gyógyítani". Úgy látszik, én is ebbe a csoportba tartozom!
2020. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdező, meg tudod mutatni hogy néz ki? sztem nekem is le fog jönni, de nagyon félek tőle
2020. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 húha! régen ecetes vízbe áztatták az öregek, lehet hogy meg kéne próbálni.
2020. okt. 29. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Küld át
2020. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!