Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek pajzsmirigy alulműködés...

Akinek pajzsmirigy alulműködése van az eszik jódot vagy kerüli? Hogyan kell? Miért mond minden orvos mást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek pajzsmirigy alulműködése van az eszik jódot vagy kerüli?

Hogyan kell? Mert minden orvos mást mond!

Én 92 óta, 12 éves koromtól szedek rá gyógyszert. Teljesen elsorvadtak a pajzsmirigyeim. 200 mg-os L Tyroxint szedek már sok éve.

Köszönöm a válaszotokat!


2020. okt. 6. 00:02
 1/3 coma válasza:
Nekem is azt mondták hogy kerűlni kell de én jodozott sóval főzök mert annyi szerintem nem árt de a sok jódbevitel gyógyszer mellett nekem nem volt jó.
2020. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem most mondta először a nőgyógyászom, hogy a jódot kerüljem, pedig 92 óta szedem az L-Thyroxint. Baba projectbe vagyunk, ezért lenne fontos tudnom. De az endokrinológusom csak januártól lesz. Köszönöm, ha valaki megírja, aki tudja!
2020. okt. 8. 00:51
 3/3 A kérdező kommentje:
A legtöbb baba mama vitaminban van jód sajnos.
2020. okt. 8. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!