Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hugyúti fertőzésre keresek...

Hugyúti fertőzésre keresek végleges megoldást? Már komolyan nem tudon mitől van.

Figyelt kérdés
Szakszerűem használom a wc papírt, alaposan tisztálkodom, nem hordok tangát, már a munkahelyi wc papír helyett is zsepit használok és a kilincset is papírral fogom meg. Elképzelésem nincs mitől lettek megint tüneteim. Párom sincs egy ideje, de egy hüvelykúp kúrát is végigcsináltam a biztonság kedvéért és megint folyton a wcre mászkálok. Aki tud segítsen mert kedvem sincs már orvoshoz menni meg hónapokat is kellene várni a járvány miatt nem lehet most csak úgy besétálni mint előtte. Labor nálunk 8 hét az időpont az rengeteg.
2020. okt. 8. 10:43
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szia


Nekem is állandó problémám,sajnos nekem,csak az antibiotikum segít teljesen megszabadulni tőle!

(Monural a neve)


Ami még használt a Waluniral kifejezetten hugyuti problémára! Tőzegáfonya kapszula,sok sok víz!

Betadin kúp! Ja és még a Rovatinex ez is segített vény nélkül kapható!

2020. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Javítok Rowatinex a neve!
2020. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Àfonya kapszula nagyon jó!

Van a dmben valami por, aminek nem jut eszembe a neve, de hàtha itt valaki kisegít.

2020. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen monuralt kaptam én is nincs 1 hónapja. El is múlt tőle. Pont a betadinos kúrát csináltam végig. Sajna nem használtam után hüvelyregenerálót így kezdhettrm újra most 2 napja vettem gynophilust azóta megint folyton pisilnem kell. Nem tudom most ettől lett vagy mitől? A tőzegáfonya kalszulát sajnos nem tudom lenyelni akkora. Már próbálkoztam vele. :( a másik kettőnek utána nézek.
2020. okt. 8. 11:03
 5/16 A kérdező kommentje:
A monural amúgy tényleg nagyon jó de nem ihatom folyton. Mégiscsak antibiotikum ráadasul a bélflorámat is kikészíti. Hetek mire helyrejövök. :( nagyon el vagyok keseredve.
2020. okt. 8. 11:05
 6/16 anonim válasza:

Akkor mindenkép orvosra lesz szükséged! Vizelet tenyésztés,abból kiderül milyen baktérium került be és célzott kezelést kapsz rá! Addig is próbáld ki amit fentebb írtam mert segít,ha nem is szünteti meg teljesen,de enyhíteni mindenkép fogja!:)

Tudom milyen érzés!

2020. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
En augmentint (7 napos antibiotikum) kaptam felfazasra, mert mar az elmult par honapban tul voltam mar a monuralon parszor. Ugy nez ki, ez most segit. De ha betadinos huvelykupot hasznaltal, akkor valami mas lesz a gond, mas fertozesed lehet alapbol, es emiatt alakulhat ki sokszor a hugyuti fertozes is, mert a bacik odakerulnek valahogy. Mire kaptad a betadinos kupot? Volt tenyesztes? Utana kene jarni. En is sajnos rengeteg penzert csak maganba tudtam menni, mashol nem fogadtak :/
2020. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A betadinos hüvelykúpot fakultatív vettem csak azért hogy hátha ott is fertőzött vagyok és a monural után ne feetőződjek vissza. Nem volt tenyésztés munkahelyi laborvizsgálat során találtak bakteriumot meg feherjét a haziorvos erre adta a monuralt.
2020. okt. 8. 12:47
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos sehogy nem tudom megoldani az orvost. Nincs több szabim a jarvány miatt és már nem is merek elkéreztkedni többször mert félek kirúgnak. De most rosszabb a helyzet mint a monural előtt. Most egyfolytában kell akkor alig voltak tüneteim. Nem szedhetek havonta antibiotikumot. A walurinalt megnéztem de sajnos abban aranyvessző van amire allergiás vagyok. A másik is illóolajos gyógynövényes szóval nem merném kipróbálni. A tőzegáfonyával próbálkoztam régen de nekem nem hatott. :( de majd adok neki még egy eselyt ha van nem kalszulás is.
2020. okt. 8. 12:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyébként milyen fertőzésem lenne? 1 éve voltam rákszűrésen ott negatív volt minden. Azóta meg nem is voltam senkivel. Szóval nem volt honnan elkapni.
2020. okt. 8. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!