Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Oké, szóval, én hétfő délután nagyon rosszul lettem. Ment a hasam, plusz a köldökömnél fájt nagyon, azt hittem majd’ megveszek. Kedden nem mentem sehova, otthon pihentem, kihagytam egy napot a munkahelyemről. Nagyjából helyre jött, de egyszerűen nem tudtam az ételt bevinni, mert azt éreztem, hogy nem jó, nem tudom megenni. Kedden szóval szinte nem ettem semmit.

Szerdán, azaz tegnap, nem volt olyan nagy probléma a gyomrommal. Kicsit égett, de nem tulajdonítottam olyan nagy problémát neki, gondoltam majd elmúlik.

Ma ettem egy kisebb fűszeres dolgot, és a bevitel után 20-30 perccel elkezdett köldöktájon égni a gyomrom, s fájt, tompán.

Ma egésznap ez van, egyszerűen nem múlik. Hol jobban ég, hol rosszabbul, s a hátam is elkezdett égni egy pár órája, mármint konkrétan ott, ahol a köldököm is van, ahol égett a gyomrom.

Holnap megyek háziorvoshoz btw, tudom, hogy itt nincsenek nagy orvosok, viszont kíváncsi vagyok kinek volt-e már hasonló, s mit mondott neki az orvos, stb..



2020. okt. 8. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Ennyiből?

Gyomorfekély leginkább, de várd meg mit mond holnap a háziorvos.

2020. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

A gyomrod a bal bordaív alatt van.

Köldöktájon a vakbél van. Általában vakbélgyulladás esetén szokott ott fájni.


Biztos, hogy nem a gyomrod. Nem is ott van.

Vagy esetleg bélhurut.

2020. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Holnap megyek háziorvos hoz"

Telefonon már beszéltél vele? Ő mondta, hogy várhat holnapig?

2020. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet elérni a háziorvost..
2020. okt. 8. 18:55
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Akkor én felhivnam a mentőket, azt hiszem...
2020. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valami ügyeletet. Csak mert itt valaki vakbelgyulladast említett, az meg nem jó, ha perforalodik, ugye.
2020. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem beparáztatni akarlak, de jobb lenne ezt mielőbb megnézetni, mert a vakbélgyulladás köldöktáji fájdalommal, rossz közérzettel és étvágytalansággal kezdődik.

Menj el az ügyeletre, én ezzel a helyedben biztos nem várnék holnapig.

2020. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hívtuk az ügyeletet, azt mondták nem jönnek ki..
2020. okt. 8. 19:20
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

Azért #2-esnek át kéne lapoznia egy anatómia könyvet.

Vagy minden sebész balfarok, és azért vágnak medence csont felett jobb oldalon (kuvva messze a köldöktöl) vakbél műtétnél.

Meg a vakbélgyulladásnak más tünetei is vannak.

De, persze a Professzor Doktor fotel belgyógyász #2-es, vizsgálat nélkül is tud diagnózist felállítani.

Ha nagyon rossz a helyzet, hívd fel az ügyeletes orvost.

2020. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már mindjárt megyünk befele az ügyeletre, mivel a mentő nem tud kijönni a vírus helyzet miatt.
2020. okt. 8. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!