Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Oké, szóval, én hétfő délután nagyon rosszul lettem. Ment a hasam, plusz a köldökömnél fájt nagyon, azt hittem majd’ megveszek. Kedden nem mentem sehova, otthon pihentem, kihagytam egy napot a munkahelyemről. Nagyjából helyre jött, de egyszerűen nem tudtam az ételt bevinni, mert azt éreztem, hogy nem jó, nem tudom megenni. Kedden szóval szinte nem ettem semmit.

Szerdán, azaz tegnap, nem volt olyan nagy probléma a gyomrommal. Kicsit égett, de nem tulajdonítottam olyan nagy problémát neki, gondoltam majd elmúlik.

Ma ettem egy kisebb fűszeres dolgot, és a bevitel után 20-30 perccel elkezdett köldöktájon égni a gyomrom, s fájt, tompán.

Ma egésznap ez van, egyszerűen nem múlik. Hol jobban ég, hol rosszabbul, s a hátam is elkezdett égni egy pár órája, mármint konkrétan ott, ahol a köldököm is van, ahol égett a gyomrom.

Holnap megyek háziorvoshoz btw, tudom, hogy itt nincsenek nagy orvosok, viszont kíváncsi vagyok kinek volt-e már hasonló, s mit mondott neki az orvos, stb..



2020. okt. 8. 18:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na, voltam. Azt mondták,hogy van a köldökömtől kicsit arrébb egy nagy göm, és kemény is volt a hasam azon a ponton. Na igen, és hát..megnyomta lement jobb oldalra alulra. Ott jobb oldalon megnyomta, felment oda a gömhöz. Na igen, holnap mennem kell háziorvoshoz, beutalóért hasi ultrahangra, mert lehet, sőt több, mint valószínű, hogy vakbél gyulladás.
2020. okt. 8. 20:39
 12/19 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy megnezetted! Minden jót!
2020. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezzel még hazaküldtek... És ha perforálódik??

Bár nálunk is már szinte az összes kórházi osztályt kiürítették a Covid miatt. (Nyíregyházán 117en vannak kórházban Covid miatt..)


Szóval biztos emiatt nem fektettek be. De holnap mindenképp legyen uh, és ne hagyd magad lerázni! Ez nem játék.

2020. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi volt. Remélem már jobban vagy.
2020. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
A helyzet nem jó.
2020. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Na, hát az van, hogy adtak hasi uh-ra beutalót, viszont oda meg időpont kell hiába van beutalód. Soo kértem hétfőn. November 3-ára adtak, szóval akkor kell menjek.

Jobban vagyok, mert szedem az erős fájdalomcsillapítókat, azok használnak, így csak akkor fáj, ha megy kifele a hatása.

2020. okt. 15. 13:37
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Vakbélgyanúvan november 3ra?? Melyik város ez, Jézusom...


És addig élj fájdalomcsillapítón? Ezek nem komplettek. Menj egy magánban uh-ra, de gyorsan!

2020. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám ezt annyiban. A fajdalomcsillapító csak teszi tönkre a gyomrodat, májadat, vesédet. Így nem lehet élni. Én 3 napot nem várnék, ez nem az a helyzet. Ha vakbél az eletveszély, de bármi más is jobb ha kiderül és nem fajulnak el a dolgok. Meg ideges is lennék addig.
2020. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad hogy egyáltalán mi van. En jártam már így de kicsit megemeltem a hangom és felvazoltam hogy nem várhat a dolog. Egyből lett időpont. Vagy ha nincs akkor inkább magán mint várni.
2020. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!