Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azért nem nő az esetszám mert...

Azért nem nő az esetszám mert elérték a tesztelési kapacitás felső határát?

Figyelt kérdés

Olvasom a kormány "büszke" arra hogy nem /alig nő az esetszám. Bezzeg a franciáknál nénemetknél hollandoknál, oroszoknál stb..

Na de ezt is olvasom:


Az ITM munkacsoport-vezetője: Azért nem nő az esetszám, mert a tesztelési kapacitásunk elérte a felső határát

Menne még följebb a járványgörbe, de nem tud, mert nem elég hozzá a laboratóriumi kapacitás. A kevésbé súlyos eseteket már nem tudják azonosítani – mondja az Innovációs és Technológiai Minisztérium infektológiai monitoring teamjének munkacsoport-vezetője.


JA!!!!!!!


Hát így aztán érdemes mondogatni hogy itt NERniában nem nő BEZZEG a liberálbolsevik nyugaton nő!! Ja.... hát ha nincs több teszt mert nincs mikor és miből... akor így könnyű?


ILYEN IS CSAK NERNIÁBAN lehetséges?


2020. okt. 10. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolod érdekük besz@ratni az embereket? A tavasz nagyon sokba került, sokan kerültek úgy nehéz helyzetbe, hogy nem is betegedtek meg. Egyszerűen nincs annyi haláleset, ami indokolná a hisztit.
2020. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja értem. Szóval emberek halálai be vannak árazva. Értem.

Tehát 100 halott az még belefér, 150 már necces, de még oké, 200 na az már sok, most már lehet ezt meg azt tenni.

De 100nál még nem.

Tehát a halált kilóra mérik.

Jól összefoglaltam vagy van még hozzászólásod?

2020. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van még hozzászólásom, jó nagy baromságot mondtál. Megfordult a fejedben, hogy mennyi NEM koronás BETEG halt abba bele, mert akadozott, vagy éppen elmaradt az ellátása? Mert erről sajnos nem készül statisztika. Elárulom neked, ha megnézed a KSH adatait és leosztod, napi kb 300 ember hal meg, ebben benne vannak a balesetek, betegségek, stb-ben elhunytak. Tudom, most sokkot kaptál, mert nem csak naponta 20-an halnak meg és nem csak a korona okozhat halált.
2020. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Tudom, most sokkot kaptál, mert nem csak naponta 20-an halnak meg és nem csak a korona okozhat halált."


Abszolúte nem kapok sokkot, valójában magasról szarok az egészre úgy ahogy van, mert egy büdös szót nem hiszek el semmiből. Már márciusban se hittem el, áprilisban inogtam, már majdnem ott voltam hoyg na ebben mégis lehet valami, aztán jött a májusi érettségi, amikor a nagy csúti paraszt kijelentette hoyg PONT az érettségi kezdésekor fog tetőzni és lám PONT úgy is lett-na onnantól fogva SEMMIT NEM HISZEK EL. SEMMIT!!!!

2020. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!