Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az előszobában találtam egy...

Az előszobában találtam egy levelet ahol anyut meghivták valami méhnyakrák szürővizsgálatra. Nagyon megilyedtem. Ilyet mindenki kap, vagy ezt már ő kérte?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűrővizsgálat! Én is szoktam kapni és mammográfiára is.
2020. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezt mindenkinek küldik ugye? Nem kell megilyednem?
2020. okt. 10. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezd már, szűrővizsgálat. Bizonyára sok embernek küldenek ilyet ahol van a közelében.
2020. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megijedni, édesanyád minden évben jár valószínűleg, levél nélkül is.
2020. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért szűrővizsgálat, mert ez egy rutin vizsgálat amivel szűrik a betegséget. Nincs semmi baj, nyugi.

Ez csak arra jó, hogy nézzék hogy nincs-e baj. Tudod mint a tüdőszűrő, ahova csak el kell menni, megvizsgálnak és kész, oda is kell járni néha, de az nem azt jelenti hogy baj van. Tényleg nyugi, ha baj lesz anyud szólna úgy is. Ez csak egy rutin vizsgálat, nem pedig betegség kezelés vagy tényleges baj érzékelése után van.

2020. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik kaptak ilyet honnan kapjátok?? Mert én 47 éves vagyok de soha nem kaptam még
2020. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vizsgálat után küldtek 3 hettel hogy sürgősen menjek be telefonon nem adtak tájékoztatast mi van. Aztán semmi nem volt csak rosszul vették le a mintát és meg kellett ismetelni. Itt meg még erről sincs szó. Nincs miért aggódni.
2020. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os Én 3 évvel ezelőtt elmentem mammográfiára SZTK-ba, a következő évben kaptam meghívót, de azóta sem, gondolom annak küldenek meghívót, aki már járt ott egyszer
2020. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!