Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon megijedtem, lehet ez IBD?

Nagyon megijedtem, lehet ez IBD?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudni kell rólam, hogy hipochonder alkat vagyok.

Mielőtt valaki dokit mond, már az első két hét után mentem vele. Pedig ki is röhögtek páran hogy ezzel senki nem menne el..

A semmiből kezdődött, hogy gázosodtam (nem puffadtam, pont hogy gyakran jöttek a gázok) és lágyabb lett a produktum a megszokottnál. Nem volt hasmenésem, mert napi egyszer mentem, csak az ilyen állagú volt.

Orvos ételintoleranciára gyanakodott, ki is jött a tejre pozitív eredmény. Mikor elkezdtem diétázni lett javulás, de még mindig fennáll néha a széklet gond. Az a baj már a kezdetekkor utána olvastam a neten ennek és láttam ilyen nagyon ijesztő betegségeket és totál rá vagyok parázva, sokat agyalok ezen, szinte félek másnap milyen lesz a székletem, pedig tényleg nincs hasmenésem meg semmi, de amint lágyabb már félek. Ez elég tünet hogy ilyen komoly dologról legyen szó? Vagy csak idegi alapon csinálom ezt? Valaki megtudna nyugtatni ? Jövő héten elhatároztam hogy elmegyek gasztróba magánba, mert állami vírus miatt nem rendel..



2020. okt. 10. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az önmagában elég egy hasmenéshez hogy saját magadnak ekkora streszt okozol. Semmi bajod.
2020. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne rendelne.

Ezenkívül az első leírta a választ, de inkább a hipochondriádat kéne kezeltetni. Ez már a súlyos állapot.

2020. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálunk valóban nem rendel sajnos, de magán az van.

Ezek szerint totál feleslegesen aggódom..Valahol néha ez tudatosul bennem, de elég egy kis hatás és újra félni kezdek és nyomozgatok. Már párom is rám szólt néha, hogy ez nem hasmenésnek számít meg neki stressztől hónapokig volt ilyene és tuti az. Valahol érzem hogy igaza van, de nem normális hogy így félek, kellett nekem utána nézni már az elején..

2020. okt. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!