Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zúg és cseng,sípol a fülem,mi...

Zúg és cseng,sípol a fülem,mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Vagytok így?

2020. okt. 11. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan. Mióta cseng? Ha nem régen akkor még most menj el a fülészetre mert még most talán hogy lehet segíteni rajta. Több oka lehet, ha pl gyulladás vagy fülzsír miatt van azt könnyen orvosolni lehet. Stressz is lehet, de koncert után is zúghat másnap, és minél többet vagy kitéve nagyon hangos zajnak annál rosszabb, a hallásod is csökkenhet. Tehát ha nem 1 napos a dolog akkor jobb ha látja egy orvos. Addig is ne hallgass fülhallgatóval hangos zenét (ha hallgatsz) mert az csak súlyosbítja.
2020. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja vacakol,tisztítom ahogyan kell,
2020. okt. 11. 07:40
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem halgotok zenét sem,viszont stresszes vagyok az igaz.

A magas vérnyomásra gondolsz,kedves válaszoló?

2020. okt. 11. 07:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, az is lehet. Azért mondtam hogy minél előbb menj el vele orvoshoz mert ha lehet kezelni akkor minél előbb kell. De amúgy nagyon sok embernek zúg, néha ki se derül hogy miért. Nekem évek óta zúg sajnos.
2020. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!