Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szivárványos cikk cakk és...

Szivárványos cikk cakk és erőteljes szédülés mire utalhat?

Figyelt kérdés
Egyszer mikor esős nap volt, lementem edzeni kicsit. Aztán kocogtam haza fele. Utána otthon ilyen fura vibrálást làttam. Kezdetben mintha kis körben villogna valami szürke, majd a bal sarokból kiindulva ilyen félhold alakú cikk cakk vibrálás volt a látóteremben. Ilyen szivàrványos volt és w alak volt sorban. Jobbna mem tudom leírni. Csukott szemmel is láttam, hirtelen pánikoltam mert azt hittem megvakulok vagy rohamom lesz, családom persze semmit nem érett. Vérnyomásom rendben volt. Olyan ilyesztő volt. Lehet hogy a hirtelen sok edzés változta ki? Mert azóta egyszer sem volt ilyenem. Sima fitnessz parkos edzés. Egyszer volt olyan hogy egész nap szédültem, forgott velem a szoba konkrétan, reggel felkeltem és làttam hogy a tv folyamatosan le fel ugràndozik, aztán az egész szoba. Bárhova mentem mintha nem lett volna egyensúlyom, neki dőltem a falnak, este fele múlt csak el. Akkor tudtam csak le menni sétálni, de kicsit émelyegtem. Ez is durva volt. A szobàmból féltem ki menni, mert minden erőteljesen forgott. Eddg ez a 2 "rendellenesség" fordult elő velem. Mik voltak ezek? Mindegyik csak 1x volt és azóta semmi. A szédülés meg a cikk cakk máskor voltak. A szédülésnél nagyon rossz érzésem volt néha, mintha a fejem egy tengerben forogna vagy hogy mondjam. Hirtelen fájdalom de nem fájt, inkább zsibbad. 23L

2020. okt. 12. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez aurás migrén. Nekem sokszor van. Ugyanezek a tünetek amit írtál. Ilyenkor sötét szobában jó pihenni, és bevenni valami fájdalomcsillapítót.
2020. okt. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de az mitol alakul ki? Marmint a cikkcakkok? Mi valtja ki?
2020. okt. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!