Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sima nátha ellen gyermeknek?

Sima nátha ellen gyermeknek?

Figyelt kérdés

Körzeti azt mondta igyon sok teát. Mióta suli van egyik héten náthás másik héten nem aztán megint. Gyenge az immunrendszerre is több mint valószínű. 11 éves a kislány .

Valami házi praktika van amivel lehetne erősíteni őt?

Vagy valamilyen gyógyszer ami használt nektek annak a nevét meg mondanátok? Meg próbálnám feliratni a dokival. Nagyon segíteni akarok neki hogy jobban legyen.

4 napig itta menta teát mindennap 1 csészét az segített neki de kevés lesz csak az. Most pickwick "hideg napokra" nevű teát vettem neki egyenlőre, gyomberrel és mézzel csinálom neki a teát szereti és szerencsére megissza. Minden tippet örömmel fogadok.


(Nem az én lányom családtag, erről csak ennyit akarok mondani köszönöm, tartsd tiszteletben.)



2020. okt. 13. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, esetleg lehet neki venni multivitamin tablettát. Felesleges gyógyszerezni!
2020. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Béres csepp.
2020. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyömbér, méz, gyümölcs, zöldség, 1-2000 mg C-vitamin naponta, 1000 NE D-vitamin, gyógynövényteák (kamilla, kakukkfű...), gőzölés.
2020. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hársfa tea, c ès d vitamin, illoolajos inhalálás.
2020. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. okt. 13. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Immunotrofina, nekem ez szedik a gyerekek immunerősítő.Reggel éhgyomorra kell bevenni. Mellé C és D vitamint kapnak.
2020. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!