Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? A fotelban...

Mitől lehet ez? A fotelban ülve nyugalomban egyszercsak elkezdett össze vissza verni a szívem. Majd nagyon begyorsult aztán megint össze vissza vert. Ez váltakozott amíg fel nem ültem rendesen kihúzva magam és próbáltam párat köhinteni. Ettől elmúlt.

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő volt. Mitralis prolapsusom van. Extráim eddig is voltak és emiatt nemrég voltam a kardiológián. De ekg meg uh nem mutatott eltérést.

2020. okt. 14. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Követném a témát... Nekem is mitralis prolapsusom van és nekem is előfordul ez amit leírtál, általában este mikor már ágyban vagyok de még nem alszok, napközben csak ritkán. Én is köhögök párat és abbamarad. Most egy ideje nem voltam kontrollon mert kiköltöztem külföldre, de jó lenne kideriteni, hogy van-e ez ellen valami gyógyszer.

Amúgy nem szedek semmi gyógyszert, csak kontrollra kellene járnom.

2020. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek a betegségnek az egyik tünete a szívritmuszavar, az egy másik kérdés mért múlik el köhögésre, de ezek szerint az is lehet a jellemzője.
2020. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huuu mégis milyen betegségnek?

A köhögéssel való szívritmushelyreállítás bevett kardiológiai módszer. Rehabilitáción is tanítják.

2020. okt. 20. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerult ilyet felulessel megallitani, azota sikerult esetleg kideriteni valamit?
2021. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!