Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfáztam.. szerintetek...

Megfáztam.. szerintetek menjek holnap suliba? Hagyjam, hogy ma átjöjjön a barátnőm?

Figyelt kérdés
2 napja amúgy is itthon vagyok, mert volt egy más betegségem is.. de az alatt a 2 nap alatt kiderült, hogy még meg is vagyok fázva. Nem fáj a fejem és igazából teljesen jól érzem magam.. csak köhögök és folyik egy picit az orrom... Ma át akar jönni a barátnőm megmutatni mi a házi, nem tudom engedjem e.. nem lakik messze tőlem és már 3 hete nem láttam személyesen, mert családi ügy miatt nem jött suliba ő sem.. Szerintetek mit csináljak? Mert tényleg nem érzem magam nagyon betegnek, de itt van bennem az is, hogy mi van ha mégis, vagy mi van, ha más elkapja, vagy mi van ha... Értitek...

2020. okt. 15. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődnek mondd meg hogy köhögsz és náthás vagy.
2020. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5-ös azt te csak hiszed, egy erős középiskolába járok, és mindenki telibe sz4rja hogy meg vagy e fázva vagy nem, max te nem jössz magadtól. Senkit nem küldenek haza. A városban egy olyan iskolát nem tudok ahol ilyet csinálnának.
2020. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem egyértelmű, mert máskor simán bemegy az ember dolgozni, iskolába ha meg van fázva, mert nincs láza, rossz közérzete stb. Most viszont itt van a korona vírus, és nem úgy mennek a dolgok mint eddig. Az orvos azt mondta, hogy ne aggódjak nem korona(amit persze tudok nagyon jól). Holnap pedig otthon maradok.
2020. okt. 15. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!