Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért dugult be a fülem,mi a...

Miért dugult be a fülem,mi a teendő ?

Figyelt kérdés
Előző hét hétfőn enyhén ,de bedugult mind a két fülem , masnapra viszont (keddre)ugyan olyan jól hallottam .Majd pénteken ismét bedugult ,de most már jobban mint hétfőn,szombatra megint jól hallottam ,vasárnapra vagyis ma ismét nem hallok teljesen jól.Próbáltam ásítani,fújni a a levegőt ,és kicsit segített ,de utánna ugyan úgy visszajött a probléma .És azért is aggódom mert ,11éve volt egy jobb oldali fül műtétem,dobhartya foltozas ,és félek hogy esetleg kiszakadt vagy valami megint nem okés vele .Nem is emlékszem konkrétan mikor volt bedugulva a fülem utoljára .Lehet azért ilyen most mert minden reggel biciklivel járok munkába ,és huzatot kapott ? Mennék orvoshoz is ,de sajnos Franciaországbban vagyok ,és még nem tudom hogy itt hogyan működik .

2020. okt. 18. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami a nyomással lesz kapcsolatban, mivel ásítás után javult az állapot. Ha a dobhártyád kiszakadt volna, azt megérezted volna. Nekem ugyanilyen volt gyerekkoromban többször is, mindegyik esetben magától múlt el. Apámnak szintén volt ilyesmi, neki a magas nyomású kamra segített.
2020. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,elég érdekes mert több mint 10eve kb nem éreztem ilyet ,aztán azért aggódom kicsit
2020. okt. 18. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Én konkrét okot nem tudok neked adni sajnos, nem fordultam vele orvoshoz, nyilván pisisként még nem zavart. Ha nem múlik el a következő napokban, keress fel egy gégészt. :)
2020. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltal mostanaban nagyon zajos helyen? Ha hiretelen, vagy tartosan eros hanghatas eri a fulet, attol is bedugulhat.
2020. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A karosszéria műhelyben ha a levegő pisztolyt használom,nagyon éles hangot ad ki ,esetleg annak voltam kitéve .De érdekes mert hétfőn bedugult ,aztán kedd szerda csütörtök okés volt ,péntekre megint bedugult
2020. okt. 18. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!