Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igazságos lenne ha az elkészül...

Igazságos lenne ha az elkészült covid vakcinából a járványtagadók nem kapnának?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 16:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
10: és mégis hogyan derülne ki az, hogy eltűlozták? Kiderül hiretelen, hogy nem halt meg több, mint 1 millió ember nem fertőződött meg 41 millió és nem kell az élete további részét szövődménnyel leélnie töbszázezernek?
2020. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Épeszű ember nem oltatja be magát vele...

Ha kötelezővé teszik,és még ezt is eltűrjük,akkor viszont meg is érdemeljük a sorsunkat.

2020. okt. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Én az adagomat itt el is ajándékozom. Nem tagadom, hogy létezik a vírus, de a kormányoknak az a dolga, hogy egy ilyen helyzetre is felkészüljenek, nem feleslegesen elszórni a milliárdokat. Vírusok voltak, vannak, lesznek és meg kell tanulni együtt élni velük. És igen, akkor is ezt fogom mondani, ha esetleg én rosszul reagálnék rá, ha megkapom.
2020. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Én már túl vagyok a koronavíruson(igen,létezik sajnos),de ha ezt az összetákolt szemét szarra vártok..hát én nem is tudok erre mit mondani.
2020. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A jarvanytagadok- keresztbe gondolkodok- arrol hiresek, hogy ök abban hisznek, hogy a Sars-cov19 virus nem is veszelyes, söt influenzavirus! Sajnos vannak ilyen idiotak. Ezek miatt terjed erösebben a coronavirus. DE! Pont ezek miatt ök nem is fogjak beoltatni magukat.
2020. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Aki járványtagadó, az egyszerűen hülye. Átlagos intelligenciával is belátható, hogy világjárvány van. Én tudom, de nem kérem az oltást. Az nem szünteti meg a járványt, csak tüneti kezelést ad, elodázza az igazi megoldást - a járvány felszámolását. De az csak leállással, a kontaktok a nullához közeli leszorításával, otthonmaradással érhető el, amitől kiveri a hideg veríték a politikusokat. Nem akarnak gazdasági visszaesést. Ugyanakkor a járvány felületi kezelése is olyan sokba kerül, hogy ezt sem lehet a végtelenségig csinálni, mert ezen megy el egy csomó pénz. A vakcina is sokba kerül, és nem szünteti meg a járványt, mivel nem ad immunitást. Sem az egyénnek, sem nyáj-immunitást. Így előbb-utóbb muszáj lesz ténylegesen a járvány megszüntetésére tenni valamit, csak az a kérdés, hogy melyik kormány mikor lesz erre hajlandó. Ehhez be kell vállani a súlyos gazdasági hanyatlást, ami után járvány mentesen újra kell kezdeni mindent. A mi kormányunk egyelőre a vakcinát erőlteti, mert átmeneti javulást adhat. Lecsökkentheti a kórházakról a terhelést, a halottak számát. Közeleg a 22-es választás, és addig nem akarnak egy gazdasági hanyatlást, sem az egészségügyi rendszer összeomlását, sem a járvány rossz kezelését, ami főleg a kórházba, lélegeztetőgépre jutottakon, és a halottakon múlik. Illetve ezek a fő mércéi. Persze nem tesznek jót a korlátozások sem. A nép többsége hülye, nem azt nézik, hogy járvány van, hanem hogy a kormány kitol velük. Közben próbálja menteni őket. Próbálja megsegíteni a járvány miatt munka nélkül maradó vendéglátó ipart, és nyitást csinál nyárra, illetve már most, a beoltottak magas számára hivatkozva. Mert a járvány nem igazán kisebb, a napi 1800 körüli új fertőzött még eléggé súlyos dolog. Az oltottságnak semmi köze a járvány állapotához, mivel azon semmit sem változtat. Ezért elég hülye ötlet a nyitás erre hivatkozva.. Megint azt érjük csak el, amit tavaly, nyár végére még nagyobb lesz a járvány, mint ami most van. De tavaly a nyitáskor már alig volt járvány, most meg tombol ezerrel és úgy nyitunk. Nagy baj lesz még ebből, sokkal súlyosabb járvány.

Tehát a kormány arra hajt, hogy 22-ben is újra legyen választva, ezért próbál olyan intézkedéseket hozni, amik miatt nem veszt sok szavazót. Hogy ha újraválasztják, akkor mi lesz, az jó kérdés. Szerintem még az oltás kötelezővé tétele sem kizárt, amit most nem merne meglépni. Ha új, és akkor baloldali kormány lenne, akkor ez biztos lenne, mert ők eleve vadbarmok. Nem érdekli őket az emberek személyiségi jogai. Márpedig sokan nem lennének hajlandóak rá, én sem és ez nagy problémát okozna. Egyébként az is, ha a munkahelyek tennék kötelezővé az oltottságot, mert még az sincs kizárva. Sok felmondás lenne emiatt, munkahely cserék, ami miatt visszaesne a termelés, a teljesítések, kihatna a gazdaságra. Az emberek kb. 30-40%-a nem akar oltakozni, már nem vagyunk távol attól, hogy elérjük a topot. Szerintem ez 4, 4.5 millió körül lesz, és nem nagyon fog feljebb menni.

2021. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!