Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évek óta depressziós vagyok,...

Évek óta depressziós vagyok, semmit nem javul a hangulatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Be vagyok fásulva, állandóan lehangolt vagyok és nincs kedvem semmihez. Beleuntam mindenbe, állandóan az öngyilkosság kerülget.


Voltam pszichiáternél kaptam gyógyszert, de egyre rosszabbul lettem. Voltam pszichologusnál, de le se szrta a fejemet.


15 éve áll ez a probléma fenn. Kiégtem, belefáradtam.



23F



2020. okt. 22. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Keress egy másik pszichológust. És komolyan 8 éves korod óta depressziós vagy?
2020. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos igen
2020. okt. 22. 14:08
 3/12 anonim ***** válasza:
És 15 év alatt hány szakértőnél fordultál meg?
2020. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
31
2020. okt. 22. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:

6 éves voltam,amikor elkezdődtek nálam a problémák. Senki nem mondta ki,hogy depressziós lennék,csak rá 12-13 évre. Mikor kijelentették, akkor tudatosult bennem,hogy baj van,ezzel egyre jobban erősödött. Én is el jutottam erre a pontra mint te. Még akartam halni, azt éreztem jobb lenne mindenkinek ha nem léteznék.


Valahogy mindenképp szeretnék segíteni! Ha valamire kíváncsi vagy, illetve az elmondottakhoz valamit hozzá tudnál fűzni,írj privátban!

2020. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kretens ***** válasza:
Próbáld meg másként látni ezt a világot.Én is már korán rabja lettem pár gyötrő gondolatnak.Az egyik ilyen hogy van e valami a halál után.Képzeld el ha nem lenne semmi.Se sötét se világos se világegyetem mintha ez az egész meg sem történt volna.Az abszolút semmi.De van mert érzékeled.Vannak érzéseid vannak gondolataid amik nem csak biokémiai folyamatok.Az élet titkára mindezidájig senki nem jött rá.Hiába rakták össze kémcsövekbe a legegyszerübb sejt összetevőit az csak úgy magától nem kezdett önállóan cselekedni.Hiányzik az a valami plusz amit nem tudják hogy mi az.Nos ez a plusz valami benned is megvan.Nem csak anyag vagy ez csak egy börtön és amikor az anyagi test meghal az igazi éned kiszabadul és akkor kezdödik az igazi élet.Amig itt vagy ebben a valóságban éppen ezért élj tartalmas békés életet ne szomorkodj vagy félj feleslegesen csak ha indokolt keresd azokat a kapcsolatokat ahol valóban szeretnek és te is szeress másokat.
2020. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom máskép látni
2020. okt. 23. 11:14
 8/12 kretens ***** válasza:
De tudod.Mindenki fogékony valamire.Társas lények vagyunk.Egyedül egymagunkban nem tudunk egy jót veszekedni vagy nevetni.Egy párkapcsolatban meg vannak igen csak kellemes részletek.Benned is vannak pozitiv energiák csak meg kell találni hogy mik azok amik ezt kiszabaditják.
2020. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Helyes, a legrosszabb, amit tehetsz, hogy hallgatsz az ilyen ezoterikus baromságokra.
2020. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok
2020. okt. 23. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!