Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hétvégén csinálnak tb-re...

Hétvégén csinálnak tb-re koronavírus tesztet?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a háziorvos kéri, de ugye hétvégén az nincsen. Nemrég jöttek ki a tünetek a férjemen, és a kontakt aggódik, hogy tovább viszi hétfőn, ezért csináltatnánk tesztet neki... Egyébként nem akarnék, inkább önkéntes karantén...

2020. okt. 23. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A hivatalos honlapon biztos van telszám, érdeklődjetek ott. Feltételezem, hogy csinálnak teszteket, hiszen hétvégén is közzéteszik az aktuálisan megtalált fertőzöttek számát.
2020. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem csináltak hétvégén . Igaz, már hét közben kérte a háziorvos,de szombaton jött ki a mentő.


A ti esetetekben azt gondolom, hétfőn hívja fel a férjed és a kontakt is a háziorvosát,majd szóljanak a munkahelyen,hogy amíg nincs eredmény, értelemszerűen táppénzen lesznek.

2020. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kontaktot nem fogják letesztelni. Főleg nem úgy, hogy a kontakt felhívja a háziorvosát és elmondja h valakivel kontaktban volt...


Nekem ugyanez volt, péntek este jött ki, hétfőre igazából át is ment rajtam. Hétfőn teszteltek, szombatra lett pozitív eredmény. (A betegségem 9. napján!!)

A kutya nem kereset kontakt kutatásért, meg piros cetliért...

2020. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, felhívtuk az ügyeletes orvost. Ő mondta, hogy a mentőket hívjuk. 2 óra múlva kijönnek levenni. Kíváncsi vagyok, mikorra lesz eredmény.
2020. okt. 23. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor nektek baromi nagy szerencsétek van!

#3 vagyok

Én is felhívtam az ügyeletet, elmondtam, hogy 39,5 a lázam (ami 2-3 óra alatt szökött fel), fejfájás, izomfájdalmam van, és megállíthatatlan hasmenésem.

Hümmögött h hát ez bármi lehet, ez bármi lehet... Szedjek lázcsillapítót, és hétfőn háziorvos...


Aztán 1 héttel később szombaton (amikor már tudtam hogy + a leletem) akkor felhívott a saját háziorvosom, hogy mi a helyzet, mondtam, h fáj a tüdőm levegővételnél, a nagy levegő köhögést ingerel. Mondta, h kellene egy tüdő rtg, de (mivel nincs saját kocsim) csak mentő vihet be. Hívjam a mentőket a 112-n. (Ő pedig nem tudott intézkedni, vidéken volt valami eseményen, semmi cucc nem volt nála)


Felhívtam, a diszpécser végig hallgatott, majd közölte, h higyjem el, nem akarok én kórházba kerülni... És higyjem el, nem akarom, h a mentő bevigyen... Gyakorlatilag virágnyelven megmonda, h lesz.arják ezt a problémát.....

2020. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos? Letelt a 2 óra, jöttek? Miért nem ?
2020. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem jöttek még. 😁 Ki gondolta volna.
2020. okt. 23. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Nekem azt mondták, hogy 13 után jönnek, 20 után értek oda :)

2020. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most jöttek. Nem csináltak tesztet. Mert nem az orvos küldött tesztes autót, hanem mi hívtuk a mentőt (amit az orvos mondott). Csak úgy csináltak volna tesztet, ha felviszik Pestre a kórházba, és ha kiderül, hogy pozitív, akkor még a mentősök is karanténba kerülnek xD azt mondták holnap hívjuk fel az orvost, és ő küldjön autót...

Katasztrófa, mi megy itt...

2020. okt. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!