Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakivel történt valami hasonló?

Valakivel történt valami hasonló?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy úgy kb. 7 hónapja a füleimbe lövettem még +2 füllyukat, és amíg az eredeti fülbevaló volt benne (amivel át lett lövetve), addig semmi probléma nem volt vele. Viszont miután kicseréltem ezüstre, azóta 1 hónapja a bal fülemen egy eléggé nagy és csúnya, gennyes kinövés keletkezett. minden este és reggel kenegettem tetrannal, és teafa olajjal, napi többször is fertőtlenítővel lefújtam, de csak kisebesedett, és elkezdett leszáradni, de eltűnni nem tűnt el. ma viszont a jobb fülemen is előjött egy ugyan ilyen. esetleg valakinek valami ötlete, hogy mi is lehet ez?:(

(el fogok menni bőrgyógyászhoz, viszont eléggé nyugtalanít)



2020. okt. 23. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg is viseled az ezüstöt?
2020. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vadhús. Piercingeknel nagyon gyakran elofordul.
2020. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy allergiás vagy az ezüstre?
2020. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha viszket is akkor allergia az ékszerre
2020. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a verzio volt, hogy az ezust fulbevalotol egy-ket napon belul sebes lett es azonnal kivettem. Aranyfulbevalot tettem be es azonnal rendbejott.

Letezik, hogy tovabbra is benne hagytad?!

Viszont a jo hir, hogy ez regesreg, fulbeloves utan egy even belul volt. A lyuk meg sokaig nedvedzett, evek mulva gyogyult be ugy a lyuk, mintha a borom lenne. Azota nemhogy ezustot, barmilyen femet birok orakon at.

2020. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg már kivettem, de kicsit félek hogy benő a lyuk. A “vadhússal” mit lehetne kezdeni?
2020. okt. 24. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!