Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen olajat lehet a fülbe...

Milyen olajat lehet a fülbe csepegtetni ami jó a fülnek?

Figyelt kérdés
Pl hallójárat gyulladásra

2020. okt. 24. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
amilyet az orvos felírt
2020. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen olaj, amit orvosok kizarolag fulzsir oldasara, semmikepp sem gyulladas hazi buheralasara ajanlanak, az a szuz olivaolaj. Angliaban hivatalosan ajanljak.

De neked, tudom, Covid, de fulesz kene.

2020. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a patikában kapható paraffin olajat használd, amit pont erre a célra ajánlanak az orvosok.

1-2 száz Ft mindössze.

2020. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kövirózsa levét szoktam csepegtetni fülfájás esetén. Kertünkben van.
2020. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már volt hasonló panaszom, es akkor megszenvedtem az orvosnal, mert kimosták a fülem, ami nem fájt, teljesen normál, de utanna a porszivó amivel kiszivtak a vizet a fülemböl az kegyetlen hangos volt, azt nem akarom. Ezert próbálom kerülni. Szerintem tul kitisztítottam, es a hallójárat megserült. A parafint ismertem, csepegtettem is bele, és valamit javult. De gondoltam valakinek van több tapasztalata.. A viz az biztos hogy nem érheti a fület azt kihangsúlyozta a doki.
2020. okt. 25. 00:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a grapefruit mag kivonat vált be már sokszor. Főleg fülgyulladásra. Régóta használjuk és egyre bátrabban, a kicsi gyerekeink fülébe is cseppentünk, ha szólnak, hogy fáj a fülük. Nagyon hamar megoldja a gondot.

Viszont NAGYON vigyázni kell, nagyon nem mindegy, hogy milyen fajta az a kivonat. Az alkoholosak veszélyesek, a miénk kukorica glicerines. A hígítás is nagyon fontos, a túl tömény az veszélyes lehet. Amit mi használunk, az 25%-os.

Úgy szoktuk használni, hogy a kezünk között szobahőmérsékletűre melegítjük és 5-6 cseppet csepegtetünk a fülbe. Oldalra kell feküdni és úgy maradni kb 10 percet.

2020. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
milyet vettél, hol amit te használsz? Köszi
2020. okt. 25. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Mi a Biocomtól szoktuk rendelni.

2020. okt. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!