Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iszonyatosan be van dugulva...

Iszonyatosan be van dugulva az orrom, de elfogyott az orrspray és így nem tudok aludni. Probáltam már mindent. Sós vizet csepegtetni, inhalalni, vöröshagymát és illóolajat szagolni. Persze egyik sem működött. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg tüsszenteni párat, az ki szokta tisztítani nekem is az orromat.
2018. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én langyos sós vizet szoktam ilyenkor fölszívni az orromba, az orrüregbe. Bent tartom, aztán kifújom. Ismétlem, ha kell még. Ha sikerül jól kimosni, akár fél napig nem kell újra orrot fújni...
2018. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
minden csak pár másodpercig hat és újra bedugul
2018. jan. 22. 01:26
 4/4 anonim válasza:

Gondolom már nem aktuális, de ismerek egy módszer ami működik.

A hónalj alatt az oldalunkon van egy terület amit ha nyomás ér, az ellenkező oldali orrlyuk kidugul. Azaz ha a jobb oldaladra fekszel és vársz, rövidesen kidugul a bal oldali. Ez valami önvédelmi reakció. Ha nem tudok feküdni, ezt úgy szoktam elérni, hogy az öklöm beteszem a hónaljam alá és kicsit rászorítok, hogy nyomást fejtsek ki a bordákra.

2018. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!