Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek hegek vagy pattanás is?...

Ezek hegek vagy pattanás is? Képpel

Figyelt kérdés

Tudom fura de ilyen pirosak sokszor apró és van ami látszik mély de van ami apró piros pöttyös vagy, hogy magyarázzam.

Járok bőrgyógyászhoz de eddig krémek nem használnak max ha új pattanás lesz de ez már évek óta így van, doki szerint csak lézeres kezelés használhat.

Örökre így maradok csúnyán??:(


[link]



2020. okt. 25. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek hegek. Ahogy az orvosod is mondta, lézeres kezelés talán beválik.
2020. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hegesedett pattanások ami a képen van. lézeres kezelésen kívül, én se ismerek mást.
2020. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hegnek tűnik valóban. Szerintem egyáltalán nem vészes amúgy, legalább is a képen nem tűnik annak. Én egyébként sok helyen azt olvastam, hogy magától megújul a bőr és elméletileg idővel a hegek is eltűnnek, de nem tudom, mivel írtad, hogy több éve ilyen. Én csak azt tudom neked mondani, hogy egyáltalán nem csúnya és nem tűnik olyan vészesnek. Ha így maradna, akkor sem lennél csúnya semmiképp. :)
2020. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!