Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a bőrbetegség?

Mitől lehet ez a bőrbetegség?

Figyelt kérdés

[link]


Már hónapok óta rettenetesen viszketek, főleg fürdés után nagyon rossz. Bőrgyógyásznál már 4 alkalommal voltam, mindig felírt valami krémet de semmi. Utoljára mikor voltam rengeteg kis vörös kiütés volt rajtam és csak pár nagyobb. Arra írt krémet, amitől a kis kiütések elmúltak,de ezek a nagyok rosszabbak. Fürdés után még mindig rettenetesen viszketek és valszeg a kikaparás miatt súlyosbodtak így el a nagyobbak. Mindenfele van ilyen, még nagyon intim helyeken is. Már sírhatnékom van, hogy hónapok óta nem múlik, néha úgy viszketek hogy a húst letudnám kaparni magamról, a viszketés elleni tabletta(lendin) is legalább másfél óra mire elkezd hatni miután beveszem, magamhoz nyúlni is 3 hetente egyszer tudok, ami után szinte mindig rosszabb lesz ott lent. Váltsak bőrgyógyászt? De így lassan ott tartok, hogy megölöm magam, én nem vagyok hajlandó így leélni egy életet.



2020. okt. 26. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pár hónapja nem váltottál tusfürdőt, mosószert, öblítőt?
2020. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A bőrgyógyász írt fel már első alkalommal is fürdő krémet. Mosószer és öblítő váltás nem volt. Legutóbbi alkalommal felírt egy másfajta tusfürdőt, a javaslatára nem használunk semmilyen öblítőt, de semmmi nem változott. Pár napig mintha jobb lett volna, de most megint ugyanott vagyok.
2020. okt. 26. 10:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig ez vmi allergiás reakció. Nekem is volt olyan betegségem, amire azt mondták max 3 hét, közel egy évig szoptam vele. Az vmi pityriasis rosea nevű rettenet volt, pedig azt mondták ártalmatlan betegség. De ez nem olyan. Mindent válts le amit jelenleg használsz.
2020. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semmit nem tudok már. Teljesen új tusfürdő, öblítő elvan hagyva, mióta megvan ez a betegség semmmilyen illatszerrel nem fújom magam. Nincs tippem, hogy még mit tudnék elhagyni.
2020. okt. 26. 10:53
 5/12 A kérdező kommentje:
A maradék tippem, hogy a kisboltból hozott minyomtól van valami bajom, mert azt kb június óta hozzuk, amióta megvan a betegségem.
2020. okt. 26. 10:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy van benne valami olyan adalékanyag, amire így reagál a szervezeted. Két hétig ne egyél, ennyi idő kell ahhoz, hogy javuljon a helyzet, ha valóban attól van.
2020. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom. Remélem ez lesz a megoldás, mert más tippem már tényleg nincs.
2020. okt. 26. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Mosószert is váltsatok.
2020. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy rüh atka fertőzés.
2020. okt. 27. 14:09
 10/12 anonim ***** válasza:
És a bőrgyógyász nem vette észre?
2020. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!