Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a bőrbetegség?

Mitől lehet ez a bőrbetegség?

Figyelt kérdés

[link]


Már hónapok óta rettenetesen viszketek, főleg fürdés után nagyon rossz. Bőrgyógyásznál már 4 alkalommal voltam, mindig felírt valami krémet de semmi. Utoljára mikor voltam rengeteg kis vörös kiütés volt rajtam és csak pár nagyobb. Arra írt krémet, amitől a kis kiütések elmúltak,de ezek a nagyok rosszabbak. Fürdés után még mindig rettenetesen viszketek és valszeg a kikaparás miatt súlyosbodtak így el a nagyobbak. Mindenfele van ilyen, még nagyon intim helyeken is. Már sírhatnékom van, hogy hónapok óta nem múlik, néha úgy viszketek hogy a húst letudnám kaparni magamról, a viszketés elleni tabletta(lendin) is legalább másfél óra mire elkezd hatni miután beveszem, magamhoz nyúlni is 3 hetente egyszer tudok, ami után szinte mindig rosszabb lesz ott lent. Váltsak bőrgyógyászt? De így lassan ott tartok, hogy megölöm magam, én nem vagyok hajlandó így leélni egy életet.



2020. okt. 26. 10:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Úgy látszik. Több családtagon kijött ez, és apum másik bőrgyógyászhoz ment, aki megmondta. Ha ahhoz mentem volna elsőre, valszeg nem szenvedtem volna hónapokig.
2020. okt. 27. 14:19
 12/12 A kérdező kommentje:

Már meg lett oldva minden. A viszketés szinte teljesen eltűnt, fürdés után is jól vagyok, a kiütések is kezdenek halványodni. A bőrgyógyász váltás segített.

A másik bőrgyógyászt meg legszivesebben beperelném. Ezt a második alkalom után kideríthette volna..., csak hát ugye ha fél méterről nézi, akkor a nagyító sem segít......

2020. nov. 10. 15:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!