Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a top3 leggyakoribb daganat...

Mi a top3 leggyakoribb daganat, és legritkább daganat?

Figyelt kérdés
Interneten semmit nem találtam szinte, lehet csak rosszul kerestem

2020. okt. 27. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Tüdő, emlő, vastagbél.
2020. okt. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a leggyakoribbak, a legritkább hát passz, mondjuk szerencsére a leghalálosabb 100 százalék 1 éves halálozással rendelkező anaplasztikus pajzsmirigy carcinoma szerencsére elég ritka.
2020. okt. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

+ffi prosztata


[link]

2020. okt. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez mi tpolista mint a sektrumon a 3 legveszelyesebb állat? Szerintem ez nem az a téma. Egyebként google a bará5od ki fogja dobni
2020. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kérdező egy epidemiológiai adatra volt kíváncsi nem a te hülyeségedre. Továbbá pont a téma tabusítása a legrosszabb ami a megelőzéssel történhet.
2020. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3 leggyakoribb mindkét nemnél a tüdőrák, vastagbélrák, esetleg agydaganat. Férfiaknál gyakori a prosztatarák, fiatalabb korban pedig a hererák, nőknél pedig az emlőrák és a méhnyakrák viszonylag gyakori. A 3 legritkább (véleményem szerint) a csecsemőmirigytumor, a pajzsmirigytumor és a szívtumor (+ esetleg a vakbél daganatai). Szövettani típust tekintve viszont szerintem bőven a tüdőben megjelenő adenocarcinoma a leggyakoribb daganat, a legritkább pedig a neuroendokrin tumor.
2021. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívrák.
febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!