Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor múlik el a tuszos...

Mikor múlik el a tuszos mandulagyulladas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vasárnap este lefekvés elott kezdtem erezni, hogy fajdogal a torkom, de semmi komoly. Másnap reggel már lattam is, hogy a bal oldali mandulam kezd teljesen befeheredni a gennytol. Onnantól kezdve a nyeles, beszed egyre nehezebbé vált. Aznap délután el is mentem háziorvoshoz, aki felírt nekem egy hetes antibiotikum kúrát, napi 1-et kell beszednem(Suprax), plusz melle napi 2x1 fájdalomcsillapítót (Diclopram).

A mai napom lenne a 3., hogy szedem az antibiotikumot, de semmi változást nem erzek, sot, mintha egyre rosszabb lenne. Most már a genny mellett olyan szinten feldagadtak a mandulaim, hogy még nehezebb a nyeles. A fájdalomcsillapító nem elég, ugyanúgy faj mindenem..

Mikortól várható, hogy legalább kezd lejjebb menni a genny?


2020. okt. 28. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, ha úgy érzed, rosszabbodik a helyzet!
2020. okt. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hét volt mire teljesen elmúlt. Egy időben minden decemberben menetrendszerűen volt, és mindig kb 1,5 2 hét volt mire lecsengett.
2020. okt. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!