Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tuszos mandulagyulladas...

A tuszos mandulagyulladas lehet visszatero betegseg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 napja vasarnap tuszos mandulagyulladasom lett. Elmentem vele orvoshoz, adott gyogyszert (antibiotikumot),amit egy hetig szedtem. A het vegere mar minden jo volt, ujra tudtam enni/inni. Visszamentem az orvoshoz, azt mondta, hogy eleg, ha csak egy hetig szedem az antibiotikumot, mert mar tisztak a mandulaim. Jelenleg szerda reggel van, es ugy erzem, mintha megint kezdene fajni. Lehet, hogy csak bemeselem magamnak, de nem tudom mit kezdjek vele. Vissza kellene mennem vele orvoshoz? Ha visszamegyek, adhat megint antibiotikumot ugy, hogy vasarnap hagytam abba? Vissza lehet igy esni ebbe? (Lazas nem vagyok)

2018. jún. 6. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Naná!
2018. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen! Pont ezért szokták kivetetni.
2018. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom a valaszokat. :) Visszanehek ma az orvoshoz szerintem.
2018. jún. 6. 07:50
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem is akkor zárult le az örökös "mandula-kínlódásom", amikor kivették a mandulámat.
2018. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem csak annyi gondom van vele, hogy most fogok szobelizni nemsokara, es addig valamit ki kellene talalnom erre. Elotte nem tudnam bevallalni.

Egyebkent sosem fajt a torkom, maximum 2-3 tuszos mandulagyulladasra emlekszem regebbrol. A mostani volt a legrosszabb.

2018. jún. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!