Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, aki átesett a...

Van itt olyan, aki átesett a Covidon? Esetleg olyan, aki a szaglását is elvesztette?

Figyelt kérdés
Mikor tért vissza a szaglásod?
2020. okt. 28. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam teszten, de szinte biztos, hogy átestem rajta.

1 hétig semmilyen szagot és ízt nem éreztem, olyan szinten, hogy az almalére simán azt mondtan volna, hogy víz.

Ezután 1 hétig pedig teljesen más (nagyon büdös) ízt és szagot éreztem a kajákon, mint amilyen valójában, alig bírtam enni addig, borzasztó volt.

Úgyhogy a normális szaglásom 2 hét után tért vissza.

2020. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Átestem rajta de nem volt hatással a szaglásomra
2020. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem voltam teszten de biztos vagyok benne hogy elkaptam, pár napig eléggé fájt a fejem, a szaglásom is elment, ami már több mint egy hónapja nincs, és ízeket sem érzek. Illetve most kezd kicsit javulni a szaglásom de csak annak érzem nagyon enyhén az illatát amit odanyomok az orromhoz.
2020. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átestem rajta augusztus végén. Gyenge voltam meg lázas 5 napig, más probléma nem volt. Az ízlelésem 1-2 hétig nem tért vissza, viszont a szaglásom teljesen elment akkor és csak az elmúlt 2 hétben tért csak vissza, de még mindig nem az igazi.
2020. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok szerintem benne, bár nem tetszeltettem, szinte 100%-ban biztos vagyok. Első nap a torkom meg a komplett tüdőm éreztem kellemetlenül. Második napra lett egy enyhe hőemelkedésem, de 37,2 fölé nem ment, ez egy nap alatt abba is maradt. Negyedik napra a torkom meg a mellkasomban is megszűnt ez a gyulladt érzet (nem volt vészes, inkább kellemetlen volt, mint fájó). Most ötödik napra elment a szaglásom és az orrnyergemben egy tompa, feszítő érzés van, mintha tele lenne, holott levegőt simán veszek. Enyhén folyik az orrom, néha tüsszögök.

Igazából ez a tompa érzés az orrnyergemben idegesít, ezt leszámítva tök jól vagyok.

2020. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan fájt az orrom.
2020. okt. 31. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez szinte biztos, hogy az volt. Én pozitiv vagyok, két hete már nincs szaglásom, már nagyon unom. Szerencsére már csak ennyi a tünet, de kellemetlen és várom a végét..
2020. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 5 hete nem érzek szagokat, jobbulást. Alig várom, hogy elmúljon már.
2020. nov. 2. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy hamarosan visszajön majd, nekem is több mint egy hónapig tartott, mostmár azért kezd visszajönni, ma pl egy helyen úgy megcsapott a cigiszag, fura volt újra érezni :D
2020. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!