Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ötvenkilenc éves apukám...

Ötvenkilenc éves apukám koronavirusos. Lélegeztetőgépen van. Észnél van?

Figyelt kérdés
Három napja elvitte a mentő mert nehezen vette levegőt. ASztán tegap hívtam kórházat mondták lélgezetetőgépre tették az állapota kritikus. Ha valakit rá tesznek a gépre akkor az esznél van? Információs telefonon nő azt mondta altatják de folyamatosan? Hogy működik a lélegeztetés??? Legrosszabb nem látrharom, nem foghatom meg a kezét és haldoklik!!!!! :(

2020. okt. 28. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert lélegeztetőgépen van attól még nem feltétlen fog meghalni,nem kell egyből eltemetni
2020. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Altatásban tartják. Ne mondj le róla, nem haldoklik, hanem segítik a légzését, mert kritikus az állapota. Imádkozz érte.
2020. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nincs észnél.
2020. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha altatjàk akkor nincs èsznèl, azt hogy folyamatosan altatjàk e nem tudom, és nem tudok a kèrdèsedre vàlaszolni. De szívből kívánom, hogy minden rendben legyen, és èpüljön fel.
2020. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömet most vették le a lélegeztető gépről, jobban van már. Azt nem tudom altatták e.
2020. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Kritikus allapotu beteghez jogod van bemenni. Persze kritikus jarvanyhelyzetben kerhetik te szerezd be vagy fizesd ki a vedoruha arat.

Ha nagyon rosszul.van akkor altatjak fajdalomcsillapitozzak es nem erzekeli a lelegeztetogepet (kiveve, amikor atmenetileg veletlenul megis magahoz ter).

Sok erot es kitartast.

2020. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha covidos és lélegeztetik akkor nem mehetsz be. ezt a "jogod van" dolgot felülírja a járványügyi vészhelyzet.
2020. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Mielőbbi jobbulást!

Nyugi,az hogy lélegeztetőgépen van , meg nem jelenti azt, hogy haldoklik


Kitartást ❤️

2020. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tavaly az en hugom is lelegeztetogepen volt, meg a covid elott. Egyik alkalommal, (azelott hogy masnap felebresztettek), amikor bent voltam nala, mar ment ki belole az altato, es kinyitotta a szemet, sirt, megismert, vmennyire tudtunk kommunikalni.

Amikor masnap felebredt, nem emlekezett erre (es azota se emlekszik)


Szoval nincs maganal

2020. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok: a kommunikalast nyilvan ugy ertem h o beszelni nem tudott mivel a torkaban volt a cso
2020. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!